کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 57
هفته جاری: 3462
ماه جاری: 20648
تاکنون: 1678596
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   در راستاي ترويج فرهنگ استفاده از ماسک صورت گرفت:

توزيع 50 هزار ماسک رايگان در ده نقطه از شهر ملاير
   فرماندار ويژه ملاير در ديدار با مديرکل تجهيز و نوسازي مدارس استان:

فرماندار ويژه ملاير با انتقاد از روند اعتبارات ابلاغي از سوي اداره کل آموزش و پرورش و تجهيز و نوسازي مدارس استان براي طرح‌هاي عمراني اين شهرستان گفت: اين روند راضي کننده نيست و براي تکميل طرح‌هاي آموزشي در دست اجرا بايد اعتبارات افزايش يابد.
   فرماندار ويژه ملاير: امسال 16 طرح بزرگ اقتصادي در ملاير افتتاح مي‌شود

قدرت الله ولدي، فرماندار ويژه ملاير: از پارسال تاکنون 16 طرح بزرگ اقتصادي و توليدي در اين شهرستان با اعتبار سه هزار ميليارد تومان در حال اجرا است که تا پايان امسال تکميل و به بهره‌برداري خواهد رسيد
   استاندار همدان : رمز حل مشکلات مردم، حمايت از توليد است

سيدسعيد شاهرخي روز پنجشنبه در آيين آغاز عمليات اجرايي کارخانجات توليد دستکش‌هاي پزشکي در شهرک صنعتي شوشاب ملاير اظهار داشت: اولويت نخست ما در اين استان حمايت از توليد و اشتغال به منظور ارتقاي معيشت مردم است
   استاندار همدان گفت: مبارزه با ويروس کرونا با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي بايد به يک مساله اجتماعي و مطالبه مردمي تبديل شود.

سيد سعيد شاهرخي روز يکشنبه در ستاد استاني کنترل و مقابله با کرونا افزود: برداشتن گام‌هاي موثر براي مقابله با ويروس کرونا نيازمند اجتماعي کردن موضوع کنترل و مقابله با اين ويروس است به گونه اي که هيچ شهروند، دستگاه اجرايي و مسوولي در برابر اين موضوع بي تفاوت نباشند
   فرماندار ويژه ملاير: هيچ مشکلي در اجراي طرح فَراز نداريم

ولدي: طرح فَراز يکي از اولويت‌هاي ما در سند راهبردي توسعه شهرستان است و بايد به اهداف اين سند تا سال 1400 دست پيدا کنيم.
   تمديد محدوديت هاي کرونايي تا يک هفته ديگر

استاندار همدان گفت: محدوديت‌هاي ايجاد شده براي فعاليت برخي مشاغل و تعطيلي آنها با توجه به ضرورت پيشگيري از شيوع ويروس کرونا، تا يک هفته ديگر تمديد شد.
   فرماندار ويژه ملاير گفت: آغاز عمليات اجرايي گاوداري 6 هزار رأسي طي روزهاي آتي

فرماندار ويژه ملاير گفت: طي روزهاي آتي عمليات اجرايي گاوداري 6 هزار رأسي دام مولد با سرمايه‌گذاري 400 ميليارد تومان به وسيله شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي(شستا) در اين شهرستان آغاز مي‌شود.
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.