بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 330
هفته جاری: 2665
ماه جاری: 18262
تاکنون: 1127592
 
 
 
به پرتال اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر، شهر ملی مبل منبت، خوش آمدید. خواهشمند است جهت استفاده بهینه از تصاویر و مطالب سایت از مرورگر Google Chrome استفاده فرمایید. هرگونه بهره گیری از مطالب سایت با ذکر منبع و حفظ امانت بلامانع است.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه صندوق بيمه اجتماعي کشاورزان، روستائيان و عشاير:

تشکيل صندوق بيمه روستائيان و عشاير کار بسيار ارزشمندي در جمهوري اسلامي ايران بود که اميد و آرامش را در روستائيان زنده کرد.
   جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان ملاير برگزار شد:

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ملاير: وجود جوانان در هر کشور يک نعمت بزرگ از جانب خداوند است و باعث پويايي و تحرک بيشتر جامعه مي‌شود.
   استاندار همدان از شرکت فروسيليس آذرخش ملاير بازديد کرد

استاندار همدان عصر روز سه شنبه با حضور جمع کثيري از مديران استاني و شهرستاني از واحد صنعتي شرکت فروسيليس آذرخش در شهرک صنعتي جوکار ملاير بازديد کرد.
   اجراي طرح گردشگري شهر زيرزميني سامن آغاز شود

استاندار همدان بر ضرورت آغاز فاز نخست طرح گردشگري شهر زيرزميني و دستکند سامن تاکيد کرد و گفت: پايان خردادماه امسال ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همدان بايد اين طرح گردشگري را آغاز کند.
   استاندار همدان:چرخه توليد تا صادرات مبل منبت ملاير تکميل شود

استاندار همدان با اشاره به ايجاد نمايشگاه مبل و منبت در منطقه جوکار، بر لزوم تکميل چرخه توليد، فروش و صادرات مبل و منبت در ملاير تاکيد کرد.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه ماهيانه اتاق اصناف شهرستان:

اصناف هميشه بين مردم اعتبار ويژه‌اي داشته‌اند و مدافع و همراه مردم بوده‌اند و در اين زمينه داراي يک نقش تاريخي و کهن هستند.
   جلسه کميته ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان ملاير برگزار شد:

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري: فرهنگ ايثار و شهادت ريشه در بنيادهاي ديني ما دارد و بايد تلاش نماييم تا اين فرهنگ هر چه بيشتر در جامعه گسترش پيدا کند.
   فرماندار ويژه ملاير در جمع کارکنان فرمانداري و بخشداري‌هاي تابعه شهرستان:

خدمت مشتاقانه و صادقانه و تکريم ارباب‌رجوع از وظايف همه کارکنان دولت در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است و در اين زمينه کارکنان فرمانداري ها در رأس اين خدمت رساني قرار دارند.
   ديدار رئيس و جمعي از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد ملاير با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

دانشگاه آزاد اسلامي از يادگاران دوران حيات امام خميني(ره) است که به پيشنهاد مرحوم آيت‌الله هاشمي رفسنجاني تأسيس گرديد.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان:

محيط ‌زيست يکي از ارکان مهم براي توسعه در هر جامعه‌اي است که دست‌يابي به آن بدون مشارکت و همراهي آگاهانه مردم ممکن نخواهد بود.
   فرماندار ويژه شهرستان در ديدار با رئيس و کارکنان بنياد مسکن انقلاب اسلامي ملاير:

21 فروردين سال 1358 نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي ايران بود که به‌فرمان حضرت امام خميني(ره) شماره‌حساب 100 افتتاح و بنياد مسکن انقلاب اسلامي نيز تأسيس گرديد.
   اولين جلسه شوراي اداري شهرستان ملاير در سال 97 برگزار شد:

فرماندار ويژه شهرستان ملاير: افزون بر 420 ميليارد تومان در هفته دولت و دهه فجر در شهرستان ملاير کلنگ زني و افتتاحيه شده است که اين رشد بي‌سابقه نشان از تلاش‌ها و همراهي همه دستگاه‌ها در سطح شهرستان ملاير بوده است.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در ديدار با شماري از مسئولين و اعضاي شوراهاي اسلامي شهرستان:

وجود رسانه هاي پويا، احزاب، تشکل ها و سازمان هاي مردم نهاد، ابزار نظارتي موثر و توانمندي در ارزيابي عملکرد مسئولين و ياد آوري نکات ضعف و اشکال موجود، محسوب مي شوند.
   طرح و بررسي مسائل شهر ازندريان در ديدار نوروزي شهردار و اعضاي شوراي اسلامي اين شهر با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير؛

رضايي: عموم مردم نگاه و توجه خاصي به دستگاه ها و ادارات خدمات رسان همچون شهرداري و توزيع نيروي برق دارند و در نظرگاه عمومي، اين ادارات همچون ويترين و پيشاني دولت و دستگاه هاي اجرايي محسوب مي گردند.
   عصر شعر نوروزي در موزه لطفعليان ملاير برگزار شد:

معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري ملاير: بايد بتوانيم همه ظرفيت‌هاي شهرستان را همچون منبت به دنيا معرفي نماييم، و يکي از راه‌هايي که مي‌شود اين کار را انجام داد از طريق شعراي عزيز اين شهرستان است.
12
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.