بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 186
هفته جاری: 3899
ماه جاری: 17505
تاکنون: 1267277
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   بررسي مسائل روستاهاي بخش مرکزي طي بازديد و ديدار مردمي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در روستاهاي کهريز توسک و کله بيد

فتحي: به واسطه باور به اهميت روستا و جايگاه آن در توسعه کشور بوده که در دوران 40 ساله انقلاب شکوهمند اسلامي، بويژه در دوره خدمت دولت تدبير و اميد، اقدامات و برنامه هاي کم نظيري در راستاي ارتقاي استاندارد هاي زندگي روستايي و خدمات دهي به روستائيان ارجمند صورت گرفته است.
   بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير از پايگاه حفاظت محيط زيست شهيد عبدالله ياري و منطقه حفاظت شده لشگردر

فتحي: تنوع زيستي موجود در منطقه از سرمايه هاي ارزشمند و بينا نسلي کشور و ميراثي بشري است که بايد براي تمامي انسان ها و در تمامي نسل ها حفظ و نگهداري شود.
   مديرکل مديريت بحران استانداري همدان در ملاير عنوان کرد:

در مواقع بحراني همه دستگاه‌ها وظيفه‌دارند تا از تمام ظرفيتشان براي مرتفع ساختن پيامدهاي بحران استفاده نمايند و امکانات را در اختيار مدير بحران شهرستان قرار دهند.
   ديدار مديرکل حفاظت محيط‌ زيست استان همدان با فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

فرماندار ويژه شهرستان ملاير: شهرستان ملاير به لحاظ مناطق حفاظت‌شده در سطح استان داراي موقعيت ويژه‌اي است و اين مي طلبد تا مراقب‌هاي ويژه‌اي هم از اين مناطق صورت پذيرد.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در نشست هم انديشي و بررسي مسائل انجمن صادر کنندگان کشمش:

حيات تمامي فعالان اين حوزه، از بخش توليد و باغداري تا فرآوري و مديريت سياسي و اقتصادي شهرستان، با يکديگر پيوستگي داشته و هر گونه اخلال در هر يک از اين بخش ها، ديگر قسمت ها و واحدها را نيز دچار اشکال و اختلال خواهد کرد.
   معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ملاير در جلسه انجمن کتابخانه‌هاي عمومي:

مطالعه و کتاب‌خواني در اسلام بسيار مورد تأکيد قرارگرفته است و از اهميت بالايي نيز برخوردار است و بايد اين فرهنگ را در جامعه و خانواده‌ها نهادينه نماييم.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست مشترک با آزادگان، جانبازان و خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر شهرستان مطرح کرد:

علت اصلي دشمني امروز ايالات متحده آمريکا با مردم ايران و اجراي تحريم هاي ظالمانه، پيروي ما و شما از آرمان هاي استقلال طلبي و دفاع از مستضعفين و مظلوميني است که شهدا مروج و مدافع آنها بودند.
   معاون امور عمراني فرمانداري ويژه ملاير در نشست بررسي مسائل و مشکلات دامداري صنعتي شيرين دشت نوين مطرح کرد:

جنگ امروز را جنگ اقتصادي است و رسالت سربازي ما و پيروي راستين از آرمان هاي شهداي عظيم الشان در شرايط و مقطع کنوني، انجام کار جهادي است.
   سومين جلسه شوراي اقامه نماز شهرستان ملاير برگزار شد:

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري: تأکيد بر برپايي فريضه نماز به‌ويژه نماز جماعت قطعاً تأثيرات اجتماعي مثبتي دارد و به‌عنوان سدي محکم در برابر آسيب‌هاي اجتماعي خواهد بود.
   ديدار رئيس و معاونين اداره اوقاف و امور خيريه ملاير با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

فرماندار ويژه شهرستان ملاير: اداره اوقاف امور خيريه ملاير وظيفه سنگيني در حفظ و صيانت از موقوفات دارد و بايد تلاش نمايند تا نيات واقف به‌درستي اجرا شود.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در بازديد از دامداري 2500 راسي شيرين دشت نوين ملاير مطرح کرد:

ايجاد بستر مناسب و رفع موانع بي منطق و غير اصولي از فراروي واحدهاي اقتصادي، اين نشانه را براي ديگر فعالان اقتصادي ايجاد مي کند که بستر مديريتي، اجتماعي و فرهنگي شهرستان ملاير براي حضور سرمايه گذاران و کارآفرينان ديگر نيز فراهم است.
   ديدار مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان و شهردار جديد شهر سامن با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

فرماندار ويژه ملاير: پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي زيادي در بخش سامن وجود دارد که مي‌توان از اين ظرفيت‌ها در خدمت‌رساني به مردم استفاده نمود.
   پيام مشترک امام جمعه ملاير و معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير به مناسبت يوم الله 13 آبان:

بار ديگر، با حضور پر شور و حماسي خود در راهپيمايي سيزدهم آبان ماه، شکست توطئه ها و نقشه هاي شيطاني استکبار جهاني را به منصه ظهور خواهيم رساند.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست مشترک دهياران بخش جوکار مطرح کرد:

تسهيلگري در فرايند اخذ مجوز، ارائه آسان و ارزان خدمات و مساعدت دستگاه هاي اجرايي با توليدکنندگان و کارآفرينان از ديگر بايسته هاي تحقق اشتغال موثر و فراگير در شهرستان ملاير است.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با حضور در دوره آموزش کاهش آسيب هاي اجتماعي انجمن حمايت از زندانيان شهرستان مطرح کرد:

هريک از ما به عنوان شهروندان و مسئولين يک جامعه اسلامي و انساني، موظف به حمايت و کمک به فرد مجرم در راستاي بازگشت به زندگي عادي و طبيعي هستيم.
123456
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.