بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 326
هفته جاری: 2661
ماه جاری: 18258
تاکنون: 1127588
 
 
 
به پرتال اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر، شهر ملی مبل منبت، خوش آمدید. خواهشمند است جهت استفاده بهینه از تصاویر و مطالب سایت از مرورگر Google Chrome استفاده فرمایید. هرگونه بهره گیری از مطالب سایت با ذکر منبع و حفظ امانت بلامانع است.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

بررسي چشم انداز توسعه و مسائل شهر ملاير در نشست مشترک معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان با اعضاي شوراي اسلامي شهر ملاير:
رضايي: ايجاد بستر و تسهيلات مناسب براي سرمايه گذاري و حمايت از افراد و تفکرات خلاق و کار آفرين از لوازم توليد ثروت و اشتغال در کشور و شهرستان است.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در آيين تجليل از پيشکسوتان فوتبال شهرستان مطرح کرد:
بر اساس گزارشات ارزنده اي که جناب آقاي کتابي ارائه کردند و نيز با تلاش هاي همکاران ايشان در هيئت فوتبال و ديگر همراهان و همياران اين ورزش در ملاير و بخش هاي تابعه، شاهد تحولات و رخدادهاي نويد بخشي در فوتبال ملاير هستيم که اميدواريم به درخشش مجدد اين در سطوح ملي و منطقه اي منجر شود.
 
بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير از مانور ترافيکي ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان:
رضايي: تشکيل جلسات ستاد و راه اندازي ستاد هاي فرعي در بخش هاي تابعه از جمله اقدامات لازمي بوده است که در راستاي ايجاد اوقات و ساعاتي خوش براي هموطنان در طول مدت اقامت نوروزي در ملاير صورت گرفته است.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير روز شنبه در آيين اهداي بخشي از تجهيزات پزشکي و همودياليز بيمارستان امام حسين(ع) مطرح کرد:
دولت منابع محدودي در اختيار دارد و تنها با کمک و مشارکت خيران، واقفان خيرانديش، کمک هاي اوقاف و امور خيريه شهرستان و سرمايه گذاري مي توانيم در کنار دولت براي رفاه بيشتر مردم گام برداريم.
 
فرماندار ويژه ملاير در ديدار با رئيس هيئت نظارت بر انتخابات استان و اعضاي اين هيئت در شهرستان:
اين طبيعي است که مردم تفاوت و تمايزي بين قوا قائل نشوند و هرگونه اشکال يا ضعف در کارکرد و انجام وظايف هريک از قوا و دستگاه ها را به حساب تمامي مسئولين و دستگاه هاي کشور خواهند گذاشت، لذا همه ما در برابر مردم يکي هستيم و مسئوليت مشترکي داريم.
 
در جلسه شوراي هماهنگي ترافيک شهرستان ملاير مطرح شد:
فرماندار ويژه شهرستان ملاير: وجود بازهاي مبل و منبت باعث شده چهره شهر رو به تغيير رود پس بايد متناسب با اين تغييرات ترافيک شهر را نيز بهبود ببخشيم.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در آيين تجليل از مروجين فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان:
کار در بنياد شهيد، جز انجام وظيفه باعث افتخار نيز هست و همانطور که حضرت امام خميني (ره) فرمودند، خدمت به خانواده هاي معظم شهدا، خدمت به نبي مکرم اسلام است که گوياي اهميت و جايگاه اين بنياد و خدمات ارزنده آن است.
 
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان در دومين جشنواره بازار ملاير مطرح کرد:
بازار ملاير افزون بر جايگاه اقتصادي خود، يک سند ارزشمند هويتي و تاريخي براي مردم ملاير محسوب و همواره مکاني براي تبادلات اجتماعي و فرهنگي نيز بوده که شايسته نگاهداري، معرفي و حفاظت است.
 
دومين جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان ملاير برگزار شد:
معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري: بايد با تلاش و هماهنگي و استفاده از توان و ظرفيت شهرستان بهترين و مناسب‌ترين شرايط را براي حضور مسافران در ايام نوروز در شهرستان فراهم نماييم.
 
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در آيين درختکاري مطرح کرد:
بياييد تا ما نيز با حفظ محيط زيست، حداقل امکان و فرصت تداوم حيات در اين مرز و بوم و جغرافيا را براي فرزندانمان و فرزندان فرزندانمان، به ميراث بگذاريم.
 
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.