فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 287
هفته جاری: 2397
ماه جاری: 18928
تاکنون: 788984
 
 
 
به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر خوش آمدید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

معاون سياسي و امنيتي استاندار در نخستين همايش خيرين کتابخانه ساز شهرستان ملاير:
اين از افتخارات دولت تدبير و اميد است که با درآمدي معدال يک ششم تا يک چهارم دولت گذشته به خوبي کشور را اداره و شاخص هاي گوناگون اقتصادي و اجتماعي در حال ارتقاء هستند.
 
مشاور رييس جمهور و دبير شوراي عالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در آيين جشن ميلاد با سعادت پيامبر اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) و امام جعفر صادق(ع) :
هيچ ترديدي نداريم که برجام معتبر است و جمهوري اسلامي ايران مي خواهد مسير تعامل با جهان را ادامه دهد. در اين شرايط که رئيسي از جنسي که ما مي شناسيم در ايالت متحده آمريکا برسرقدرت آمده، نبايد پيشتازشويم که تحريم ها را برگردانيم وچه اصراري است که عده اي کوشش مي کنند بگويند برجام تمام شده است.
 
در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان مطرح شد:
در نه ماهه نخست سال جاري 817 شغل جديد در سامانه رصد ثبت شده است.
 
معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در نشست شوراي آموزش و پرورش:
متأسفانه در رابطه با توسعه فرهنگي در سطح کلان جامعه دچار غفلت و افول شده ايم و يکي از رسالت هاي مهم آموزش و پرورش پرداختن ريشه اي و راهبردي به مباحث فرهنگي، تربيت و آموزشي مي باشد.
 
بررسي مسائل سکونتگاه هاي غير رسمي ملاير در ويژه برنامه همدان و توسعه:
عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، به همراه محمد کاظمي، نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي، ميهمان اين هفته ويژه برنامه همدان و توسعه با محوريت بررسي موضوع حاشيه نشيني و سکونت گاه هاي غير رسمي شهر ملاير بودند؛
 
بنياد صيانت از نهاد خانواده شهرستان ويژه ملاير افتتاح شد.
به منظور کاهش آسيب هاي اجتماعي و به عنوان يکي از مصوبات شوراي فرهنگي عمومي شهرستان، روز يکشنبه و با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، امام جمعه ملاير و جمعي از مسئولان، بنياد صيانت از نهاد خانواده راه اندازي شد.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در شوراي فرهنگ عمومي شهرستان:
اگر بيشتر به زيرساخت هاي فرهنگي توجه کنيم و يک فرهنگ غني و مقاوم داشته باشيم، بسياري از مشکلات وجود نخواهند داشت و در اين راستا بايد از توان نخبگان، فرهيختگان و متوليان فرهنگ در حوزه هاي تخصصي شان بيشتر بهره ببريم.
 
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه در بازديد از ايستگاه و خطوط ريلي ملاير:
از مجموع 10 هزار ميليارد تومان بودجه سال 96 که خاص چهار اولويت حمل و نقل ريلي، موضوع محيط زيست، آب و فاضلاب و طرح هاي اولويت دار است، دو هزار ميليارد تومان آن به توسعه زيرساخت هاي ريلي کشور اختصاص يافته است.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، در ديدار با اعضاي جامعه معلولين شهرستان بيان کرد:
کاهش شمار نوزاداني که با معلوليت به دنيا مي آيند اولويت نخست دستگاه هاي متولي است، افزون بر اين که بايد در زمينه ايجاد شهري متناسب با ويژگي هاي اين عزيزان و شکوفا سازي توانمندي هاي ايشان بکوشيم؛
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، در جمع اعضاي شوراي شهرستان:
بايد سعي کنيم با همه محدوديت هاي موجود از ظرفيت و افکار هم استفاده کنيم، با تلاش مشترک شوراها را ارتقاء دهيم و بکوشيم با پيگيري و خيرخواهي کارها را پيش ببريم.
 
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.