ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 730
هفته جاری: 2330
ماه جاری: 6536
تاکنون: 812907
 
 
 
به پورتال اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر خوش آمدید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

به دستور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، ميزان همکاري ادارات و دستگاه هاي اجرايي با خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت؛
فرماندار ويژه ملاير، در راستاي اجراي منشور حقوق شهروندي، روساي ادارات و دستگاه هاي اجرايي را به همکاري و ارائه منظم اطلاعات غير طبقه بندي شده به اصحاب محترم رسانه دعوت نمود.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در جمع نمايندگان صنف خبازان شهرستان:
همواره در جايي که امور به خود مردم واگذار شده تا بخش خصوصي واقعي و خود مردم بتوانند راي و نظر خود را اعمال کنند، کمترين خسران و اشتباه ممکن حادث شده، چرا که اکثريت مردم بسيار کمتر از يک اقليت يا يک نفر، دچار خطا و اشتباه مي شوند.
 
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان:
متاسفانه ما هروقت از برخي مديران طلب ارائه برنامه مي کنيم به ارسال شرح وظايف خود کفايت مي کنند، غافل از اين که برنامه به معناي تبيين هدف و تدوين راه و مراتب دستيابي به آن با شرح وظايف جاريه متفاوت است و ما خود به خوبي بر شرح وظايف ادارات و دستگاه ها وقوف داريم.
 
ديدار مديرعامل و اعضاي هيئت مديره جديد فروشگاه فرهنگيان با معاون استاندار و فرماندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
رضايي: فرهنگيان سرمايه هاي ارجمند جامعه هستند که رسالت بزرگ پرورش نسل هاي آتي را بر عهده دارند و به لحاظ شاخص اعتماد اجتماعي يکي از مورد وثوق ترين اقشار جامعه از ديدگاه مردم محسوب مي شوند؛
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان در جمع هيئت آزادگان ملاير:
علي رغم تمامي دشمني ها و کارشکني هاي استکبار جهاني و رژيم صهيونيستي بر سر راه برجام، اين توافق، دستاوردهاي بسيار ارزشمندي در زمينه رفع تحريم ها، افزايش صادرات نفت، بازگشايي مبادلات بانکي و سويفت، پيروزي در عرصه ديپلماسي نفت و تحقق فريز نفتي در عين پذيرش افزايش سهم صادرات نفت ايران در اوپک، شکستن تحريم صنعت هوايي و خريد بي واسطه هواپيماهاي نو پس از 40 سال، در کنار تک رقمي شدن نرخ تورم و رشد اقتصادي بالاي 7 درصد را محقق کند؛
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان در جمع اعضاي شوراي آموزش و پرورش ملاير:
بايست با فعال تر شدن کميته ها، شاخص سازي جايگاه کنوني بر اساس معيارهاي قابل سنجش و تدوين چشم انداز کوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت در زمينه توسعه آموزشي و فرهنگي گام برداريم.
 
ديدار فرماندار ويژه شهرستان ملاير و جمعي از مسئولان با اهالي محله پشت ناسيونال
ديشب اهالي محله پشت ناسيونال ميزبان جمعي از مسئولين شهرستاني بودند تا در محفلي صميمي مشکلات محله خود را با مديران شهرستان در ميان بگذارند.
 
تقدير و ديدار امام جمعه محترم و اعضاي شوراي اسلامي شهر جديد اسلامشهر آق گل از معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير
ظهر ديروز، حجت الاسلام و المسلمين عبدالملکي، امام جمعه محترم شهر جديد اسلامشهر آق گل، به همراه اعضاي شوراي اسلامي شهر و بخشدار مرکزي، با حضور در دفتر عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، از خدمات و تلاش هاي ايشان و مجموعه فرمانداري جهت تحقق يکي از خواست هاي ديرين مردم اين شهر تقدير کردند.
 
معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير در کارگروه سلامت و امنيت غذايي:
بهداشت ودرمان يکي از نياز هاي ضروري و اساسي جامعه است و شهرستان ملاير در اين زمينه روند خوبي را با رضايتمندي مردم طي مي کند.
 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در جمع کارکنان بيمارستان غرضي ملاير:
حضرت امام (ره) در شرايط حساس و دشوار سال هاي ابتدايي دهه شصت و اوج جنگ و حملات گروهک هاي تروريستي، با يک نظام تازه استقرار يافته و دشمني هاي استکبار جهاني، فرمان هشت ماده اي خود را صادر کردند و اجازه ندادند به بهانه شرايط سخت آن روزها، هر مامور يا مسئولي با مردم برخورد غير قانوني داشته باشد.
 
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.