بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 641
هفته جاری: 3816
ماه جاری: 20389
تاکنون: 1385393
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در نشست برنامه‌ريزي و هماهنگي برگزاري جشن ثبت جهاني انگور شهرستان ملاير:
 • جهاني‌شدن انگور ملاير يک افتخار بزرگي است که همه مردم شهرستان در اين افتخار سهيم هستند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز يکشنبه، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در نشست برنامه‌ريزي و هماهنگي برگزاري جشن ثبت جهاني انگور ،عنوان داشت: انگور تنها يکي از ظرفيت‌هاي شهرستان ملاير است که با هماهنگي و همدلي که در شهرستان وجود داشت ثبت جهاني شد.

  وي افزود: شهرستان ملاير قطعاً ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي فراواني دارد که مي‌توان آن‌ها را به کشور و دنيا معرفي نمود.

  وي تصريح کرد: اين موفقيت در درجه اول مديون حاصل زحمات و دسترنج باغداران هستيم و اين جهاني‌شدن مي‌تواند در آينده باغداري منطقه تأثيرگذار باشد.

  فتحي با اشاره به پيگيري‌هاي همه دستگاه‌هاي ذي‌ربط در اين ثبت بيان داشت: پيگيري‌هاي بسيار خوب نمايندگان شهرستان و حمايت‌ها و پيگيريهاي خوب مهندس نيکبخت استاندار قبلي و مهندس شاهرخي استاندار فعلي باعث شد اين ثبت با سرعت بيشتري صورت بگيرد.

  فرماندار ويژه ملاير ضمن تقدير از همه‌کساني که در اين ثبت جهاني کمک نمودند بيان داشت: خيلي‌ها خارج از حيطه کاري واداري تلاش داشتند، به‌ويژه بخش خصوصي که در اين زمينه همه تلاش خود را داشته است.

  وي تأکيد کرد: اين‌يک موفقيت بزرگ است و بايد يک جشن بزرگ و درخوري را در شهرستان با همراهي همه دستگاه‌ها و بخش خصوصي برگزار کنيم.

  فتحي تأکيد نمود: جشن‌هايي که در اين خصوص و در اقصي نقاط شهرستان ملاير برگزار خواهد شد بايد به سمت مردمي شدن برود.

  وي تصريح کرد: اين‌يک افتخار جهاني و ملي براي شهرستان بود و در جشن پيش رو هم از ظرفيت هنرمندان ملي و هم هنرمندان محلي استفاده شود.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 103
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.