بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 741
هفته جاری: 3916
ماه جاری: 20489
تاکنون: 1385492
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  نشست مشترک معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با مديران واحدهاي توليدي شهرستان
 • فتحي: ما موظفيم از تمامي سرمايه ها و داشته هاي خود در بخش توليد حمايت کنيم، چرا که داشته هاي واقعي اقتصاد ما همين بنگاه ها و واحدهاي توليدي است.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، عصر روز گذشته و در راستاي حمايت از واحدهاي توليدي و بنگاه هاي اقتصادي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، ضمن انجام بازديد، جلسات و نشست هايي با مديران چند واحد توليدي شهرستان در زمينه توليد انواع آجر و مجموعه آب معدني ياقوت ملاير برگزار کرد.

  واحدهاي توليد آجر

  فرماندار ويژه ملاير، با حضور در جمع مديران سايت توليد آجر شهرستان در بخش سامن، ضمن دريافت نظرات و مسائل اين واحدهاي توليدي در زمينه ها و بخش هاي گوناگون از قبيل تامين آب صنعتي، تامين معدن خاک و مشکلات نيروي انساني، از معاونين فرماندار و مسئولين ادارات مربوطه خواست، ضمن بررسي دقيق موضوع، اقدامات لازم در راستاي رسيدگي و رفع اين مسائل را معمول نمايند.

  فتحي در اين نشست تداوم توليد و کار تمامي بنگاه ها و واحدهاي اقتصادي، بويژه واحدهاي کوچک و متوسط را براي تامين امنيت اقتصادي و اشتغال شهرستان مهم و موثر ارزيابي و افزود: ما موظفيم از تمامي سرمايه ها و داشته هاي خود در بخش توليد حمايت کنيم، چرا که داشته هاي واقعي اقتصاد ما همين بنگاه ها و واحدهاي توليدي است.

  مجموعه آب معدني ياقوت

  معاون استاندار همدان در بازديد و نشست مشترک با مديران مجموعه آب معدني ياقوت نيز، ضمن دريافت نظرات و مسائل اين عزيزان در حوزه هاي تامين سرمايه در گردش و بازپرداخت تسهيلات بانکي، رسيدگي قانوني به مسئله پرداخت بدهي هاي بانکي اين واحد توليدي با عنايت به تداوم توليد و حمايت از اين واحد صنعتي را خواستار شد و افزود: مجموعه مديريتي و دستگاه قضايي شهرستان نيز در چارچوب مقررات و قوانين، خود را همکار و همراه توليد کننده در مواجهه با مسائل مالي و بانکي مي داند.

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 60
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.