بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 733
هفته جاری: 3908
ماه جاری: 20481
تاکنون: 1385484
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  بررسي مسائل شهرک صنعتي ملاير دو (خوشه صنعتي مبلمان و دکوراسيون) در بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير
 • فتحي: بايد برنامه ريزي ها و اقدامات ما متناسب با جايگاهي باشد که براي صنعت منبت و شهرک صنعتي ملاير دو در توسعه شهرستان، در نظر گرفته ايم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه ملاير، به دنبال ديدارها و درخواست هاي شماري از فعالان خوشه صنعتي مبلمان و دکوراسيون شهرک صنعتي ملاير دو از معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در خصوص بازديد از اين شهرک صنعتي و طرح مسائل و مباحث مربوط به آن، صبح امروز، فتحي، فرماندار ويژه ملاير، به همراه شماري از مسئولين ادارات و دستگاه هاي مربوطه، با حضور در محل اين شهرک، از نزديک در جريان مسائل و مشکلات فعالان اين حوزه قرار گرفت و دستورات لازم در خصوص رفع اين موارد را صادر کرد.

  وي در اين بازديد با اشاره به لزوم تامين ايمني در تردد فعالان و کارگران ارجمند اين شهرک، نقش منبت در توسعه اقتصادي شهرستان را مهم و موثر ارزيابي و افزود: بايد برنامه ريزي ها و اقدامات ما متناسب با جايگاهي باشد که براي اين صنعت و شهرک صنعتي ملاير دو در اين حوزه در نظر گرفته ايم.

  فرماندار ويژه ملاير، افزايش تردد گردشگران، خريداران مبل و خودروهاي حامل مواد اوليه و محصولات توليدي اين شهرک، پس از ثبت ملي و برگزاري دو دوره جشنواره ملي منبت را طبيعي ارزيابي و افزود: يکي از وظايف تمامي دستگاه ها در قبال اين رخداد مهم و توسعه شهرستان، ايجاد زيرساخت هاي لازم در حوزه هاي گوناگون منبت، بويژه مسئله ايمني در تردد و راه ها است.

  وي برنامه ريزي اصولي براي رفع مسئله ورودي شهرک صنعتي ملاير دو را يک اقدام عاجل و ضروري عنوان و معاونين امور عمراني و برنامه ريزي و توسعه فرمانداري را با همراهي دستگاه هاي ذيربط، مسئول پيگيري و رفع اين موارد نمود.

  شايان ذکر است پس از اين بازديد، جلسه رسيدگي و برنامه ريزي در راستاي رفع مسئله ورودي اين شهرک نيز، به رياست حسين فارسي، معاون امور عمراني فرمانداري، برگزار شد.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 65
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.