کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 130
هفته جاری: 130
ماه جاری: 1202
تاکنون: 1551674
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در بازديد تعدادي از روستاهاي شهرستان:
 • دولت با ارائه خدمات متنوع در روستاها تلاش دارد تا ضمن ايجاد اشتغال از مهاجرت افراد به خارج از روستاها نيز جلوگيري نمايد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير روز شنبه در بازديد تعدادي از روستاهاي بخش جوکار بيان داشت: نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران خدمات شاياني به روستاها ارائه داده است که قابل‌مقايسه با خدمات ارائه‌شده قبل از انقلاب نيست.

  وي ادامه داد: دولت نيز با ارائه خدمات متنوع در روستاها تلاش دارد تا ضمن ايجاد اشتغال از مهاجرت افراد به شهر نيز جلوگيري نمايد.

  ولدي تصريح کرد: در سال گذشته تسهيلات اشتغال‌زايي مناسبي به افراد در شهرستان و به‌ويژه در روستاها داده شد است که توانسته بخشي از مشکل اشتغال را مرتفع نمايد.

  وي با اشاره به بارش‌ها و سيل ابتداي سال 98 عنوان داشت: اين بارش‌ها يک نعمت بزرگ الهي بود که به همه مردم داده شد ولي به دليل شدت بارش‌ها بخشي از زيرساخت‌ها نيز دچار خسارت و آسيب شد.

  فرماندار ويژه شهرستان ملاير ادامه داد: در حوزه روستايي نيز خسارت‌هايي به‌خصوص در قنوات روستايي وارد آمد که پس از برآورد اوليه اين خسارات جبران خواهد شد.

  وي خاطرنشان کرد: دولت توانسته است در بخش خدمات بهداشتي و درماني گام بلندي را در کشور و در روستاها بردارد که باعث رضايتمندي مردم شده است.

   **معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري، بخشدار جوکار و تعدادي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي حسين‌آباد شاملو، دهنو علي‌آباد و علي‌آباد بازديد و در جريان مشکلات اين روستاها قرار گرفتند.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 119
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.