کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 98
هفته جاری: 98
ماه جاری: 1170
تاکنون: 1551642
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در ديدار با اعضاي نمايندگي خانه مطبوعات در شهرستان:
 • حمايت از جامعه مطبوعات و رسانه ها برابر با خدمت به مردم است؛ حفظ اين تريبون براي مردم و دستگاه هاي اجرايي ضرورت دارد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، ظهر امروز، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست مشترکي، ميزبان آقايان طاهرنيا و گل محمدي و سرکار خانم موسوي، از خبرنگاران و اعضاي نمايندگي خانه مطبوعات استان در ملاير بود.

  ولدي در اين ديدار با اداي احترام به روح بلند شهيد خبرنگار، محمود صارمي و گراميداشت 17 مرداد ماه، روز خبرنگار، نقش خبرنگاران و جامعه مطبوعات در پيشبرد توسعه شهرستان را بسيار مهم و موثر ارزيابي و از تلاش ها و زحمات اصحاب رسانه و خبرنگاران در پوشش رسانه اي رويدادها و تحولات شهرستان تقدير و تشکر کرد.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به اينکه خبرنگاران حلقه واسط جامعه و مسئولين هستند، بر وجود تعامل دوسويه بين جامعه مطبوعات و مديران دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرد و افزود: همانطور که رسانه ها به صورت منصفانه خدمات و اقدامات را با مردم فهيم شهرستان در ميان مي گذارند، در بيان نقاط اشکال نيز بايد زبان گوياي مردم باشند.

  معاون استاندار همدان حمايت از جامعه مطبوعات و رسانه ها را برابر با خدمت به مردم دانست و افزود: حفظ اين تريبون براي مردم و دستگاه هاي اجرايي ضرورت دارد.

  وي در پايان حرفه خبرنگاري را حرفه اي برآمده از دل و بدون محاسبات سود و زيان مادي دانست و با تبريک ديگر بار روز و هفته خبرنگار، مدير روابط عمومي فرمانداري را مسئول پيگيري برنامه هاي پيشنهادي نمايندگان جامعه مطبوعات براي روز و هفته خبرنگار کرد.

  شايان ذکر است پيش از ولدي، اعضاي نمايندگي خانه مطبوعات شهرستان در گزارشي اهم ديدگاه هاي خود در حوزه هاي اجتماعي و فرهنگي را با معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در ميان گذاشته و برنامه هاي پيشنهادي جامعه رسانه شهرستان براي هفته خبرنگار را با وي در ميان گذاشتند.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 127
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.