کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 343
هفته جاری: 2325
ماه جاری: 17762
تاکنون: 1549749
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان:
 • نقاط ضعف و قوت در شهرستان و روستاها شناسايي شود و روي اين نقاط متمرکز شويم و ضمن تقويت نقاط مثبت، ضعف ها را هم برطرف نماييم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، حسين فارسي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير،روز پنجشنبه، در جلسه ستاد مديريت بحران بيان داشت: استان همدان با بلاهاي طبيعي مختلف دست‌وپنجه نرم مي‌کند که مديران شهرستان وظيفه‌دارند خود را براي شرايط بحراني آماده نمايند.

  وي ادامه داد: مي‌طلبد که در شهرستان آمادگي عملياتي داشته باشيم که بتوانيم تلفات جاني و مالي را درزماني که بحران اتفاق مي‌افتد به حداقل برسانيم.

  وي افزود: وظيفه شرعي واداري داريم که اين آمادگي را پيش از بحران داشته باشيم تا به تأسيسات زيربنايي و مردم کمترين خسارت وارد شود.

  وي بيان داشت: اعضاي ستاد بحران بايد کار کارشناسي و دقيق داشته باشند و نياز است تا برنامه‌ريزي درستي را تدوين نمايند تا در زمان احتمالي آمادگي بيشتري داشته باشند.

  وي با اشاره به کارگاه چند روز گذشته مديريت بحران و بلاياي طبيعي در استان که مديران شهرستان نيز حضور داشتند بيان داشت: با احتمال وقوع زلزله و سيل در شهرستان بايد يک سناريو متناسب با وضعيت شهرستان تدوين شود و به استان ارسال گردد.

  فارسي بيان داشت: بايد تلاش شود تا جايگاه ويژه شهرستان ملاير در اين سناريو  حفظ شود و ضمن ارسال کار دقيق و کارشناسي شده امتياز لازم را نيز در استان کسب نماييم.

  وي خطاب به مديران بيان داشت: بايد از هم‌اکنون پيگير دريافت تجهيزات و وسايل موردنياز  براي شرايط بحراني همچون، سيل و زلزله از استان و مرکز پيگيري باشيم.

  وي با اشاره به بارش برف چند سال گذشته همچنين وقوع سيل و زلزله و بيان داشت: نقاط ضعف و قوت در شهرستان و روستاها شناسايي شود و روي اين نقاط متمرکز شويم و آن‌ها را بهبود بخشيم.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 147
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.