کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 204
هفته جاری: 204
ماه جاری: 1276
تاکنون: 1551748
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  تبيين بايسته هاي سومين جشنواره شهر ملي منبت در نشست مشترک معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير با قائم مقام و دبير ستاد اجرايي جشنواره
 • ولدي: با توجه به برنامه ريزي صورت گرفته در راستاي تبديل ملاير به شهرستاني گردشگر پذير و ثبت جهاني منبت، تمامي برنامه ريزي ها و اقدامات ما بايد در راستاي تحقق اين دو مهم باشد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، شامگاه گذشته، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست مشترکي با حسين فارسي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري و قائم مقام ستاد اجرايي سومين جشنواره شهر ملي منبت و ابراهيم جليلي، رئيس اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و دبير ستاد، الزامات و بايسته هاي سومين جشنوراه شهر ملي منبت را تبيين کرد.

  ولدي در اين ديدار پس از دريافت گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده در حوزه اجرايي اين جشنواره، هدف از برگزاري جشنواره شهر ملي منبت را معرفي شايسته شهرستان و ميزباني خوب از گردشگران عنوان و افزود: با توجه به برنامه ريزي صورت گرفته در راستاي تبديل ملاير به شهرستاني گردشگر پذير و ثبت جهاني منبت، تمامي برنامه ريزي ها و اقدامات ما بايد در راستاي تحقق اين دو مهم باشد.

  فرماندار ويژه ملاير با تاکيد بر برنامه محوري، از قائم مقام ستاد و دبير جشنوراه خواست گزارشات عملکرد کميته هاي ذيل ستاد اجرايي جشنواره را به صورت مستمر و روزانه دريافت و بر عملکرد اين کميته ها نظارتي تمام و کمال داشته باشند.

  ولدي با تاکيد بر لزوم آمادگي شهرستان براي ميزباني از گردشگران افزود: کليه امکانات و زيرساخت هاي شهرستان، بايد نهايتا تا 19 مرداد ماه براي ميزباني از گردشگران و اجراي جشنواره محيا باشد.

  فرماندار ويژه ملاير با تاکيد بر لزوم ارائه محصول خوب و با کيفيت در کنار فراهم آوردن امکانات سفري آرام و بي دغدغه براي ميهمانان افزود: بايد تمامي امکانات رفاهي شهرستان براي انجام اين مهم بسيج شوند و نظارت بر بازار و مراکز اقامتي، گردشگري و رستوران ها در اين ايام با جديت و دقت بيشتري انجام شود.

  معاون استاندار همدان برگزاري اين جشنوراه ها را به مثابه آبروي شهرستان در حوزه گردشگري دانست و افزود: هرکس مايل است تا در اين رويداد مهم اقتصادي و فرهنگي مشارکت کند بايد الزامات آن را نيز بپذيرد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 171
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.