کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 207
هفته جاری: 5636
ماه جاری: 6294
تاکنون: 1794190
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه ملاير در ديدار با مديرکل تجهيز و نوسازي مدارس استان:
 • فرماندار ويژه ملاير با انتقاد از روند اعتبارات ابلاغي از سوي اداره کل آموزش و پرورش و تجهيز و نوسازي مدارس استان براي طرح‌هاي عمراني اين شهرستان گفت: اين روند راضي کننده نيست و براي تکميل طرح‌هاي آموزشي در دست اجرا بايد اعتبارات افزايش يابد.
 •  

  قدرت الله ولدي روز چهارشنبه در نشست بررسي مسايل و مشکلات طرح‌هاي تجهيز و نوسازي مدارس و فضاهاي آموزشي شهرستان ملاير اظهار داشت: به نسبت جمعيت و برخورداري از سرانه دانش‌آموزي و فضاهاي آموزشي، اين شهرستان بايد از اعتبارات مناسب اين حوزه بهره‌مند شود.

  وي درباره لزوم عقب‌نشيني مدرسه شهيد رجايي ملاير افزود: در اين زمينه بارها با استان مکاتبه و تمام شرايط براي عقب‌نشيني اين مدرسه مهيا شده است، اما با ناديده گرفتن اين مساله از سوي دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط، هنوز اتفاقي نيفتاده است.

  فرماندار ويژه ملاير تاکيد کرد: به‌دنبال کار جزيره‌اي و فصلي نيستيم، هدف ما خدمت صادقانه به مردم است و در اين راه با جديت تا پايان دولت تدبير و اميد، براي استيفاي حقوق ملت انقلابي‌وار عمل مي‌کنيم.

  ولدي بيان کرد: ظرفيت‌هاي خوبي براي پيشرفت و توسعه در اين شهرستان مهيا شده است و انتظار داريم اداره‌هاي کل استان همدان سهم ملاير را با توجه به زيرساخت‌ها و سرانه‌ جمعيتي در نظر بگيرند.

  وي ضمن قدرداني از تلاش و پيگيري‌هاي نمايندگان ملاير در حوزه آموزشي و نگاه ويژه استاندار همدان به اين حوزه، آموزش و پرورش را زيربناي توسعه دانست و بر لزوم تکميل طرح‌ها و بهره‌مندي دانش‌آموزان از فضاهاي آموزشي و ورزشي تاکيد کرد.

  ملاير امسال سهم بيشتري در اعتبارات دارد

  مديرکل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس همدان نيز با اشاره به ظرفيت‌هاي ملاير در اين حوزه و جمعيت بالاي اين شهر پس از مرکز استان، قول داد: امسال ملاير سهم بيشتري را از اعتبارات تخريب و نوسازي مدارس داشته باشد و طرح‌هاي نيمه‌کاره اين شهرستان در اولويت تکميل قرار گيرد.

   محمدحسين مرادي گفت: از محل تخصيص اعتبارات ملي سهم ملاير هفت ميليارد و 600 ميليون تومان است که امسال اين رقم افزايش پيدا خواهد کرد.

  وي تاکيد کرد: طبق ماده 6 قانون برنامه ششم توسعه هر استاني که بتواند از ظرفيت خيران بيشتر استفاده کند، به همان اندازه مي‌تواند از منابع ملي بهره ببرد.

  مديرکل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس همدان ادامه داد: بخشي که توسط خيران اين استان در دست اجرا است، 33 درصد است و اميدواريم شاهد مشارکت هر چه بيشتر مردم در توسعه مدرسه‌سازي با اجراي طرح«آجر به آجر» باشيم و مردم به هر ميزاني که مي‌توانند براي امر مدرسه‌سازي کمک کنند.

  سينما فرهنگيان ملاير در اولويت تکميل

  مدير آموزش و پرورش ملاير نيز بيان کرد: در حال حاضر بيش از 13 طرح فعال توسط نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان در سطح شهرستان در دست اجرا است که قرار است فرآيند تکميل اين طرح‌ها امسال از طريق اعتبارات ملي و استاني به اتمام برسد.

  هادي سلگي افزود: سينما فرهنگيان، اردوگاه فجر و استخر سرپوشيده در شهر ملاير و چند طرح مدرسه روستايي همچون کمري و علوي در اولويت تکميل است.

  وي با بيان اينکه اعتبارات مورد نياز در استان مشخص و ابلاغ خواهد شد و از طريق سازمان تجهيز و نوسازي تخصيص يابد گفت: اعتباراتي نيز با پيگيري نمايندگان ملاير قرار است در اين رابطه اختصاص يابد.

  سلگي همچنين افزود: طبق قول مساعد سازمان تجهيز و نوسازي مدارس قرار است مدرسه خيرساز محدثه ملاير قبل از شروع سال‌تحصيلي جديد افتتاح شود.   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 380
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.