کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 220
هفته جاری: 5649
ماه جاری: 6307
تاکنون: 1794202
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  استاندار: 10 هزار ميليارد تومان طرح تا پايان دولت در همدان به ثمر مي‌نشيند
 • استاندار همدان گفت: در چارچوب تحقق جهش توليد، 63 طرح با ارزش 10 هزار ميليارد تومان در اين استان تعريف شده که تا پايان دولت تدبير و اميد به ثمر مي‌نشيند.
 •  


  سيد سعيد شاهرخي در آيين آغاز عمليات اجرايي مجتمع دامپروري 6 هزار راسي ملاير بيان کرد: اين حجم از سرمايه‌گذاري حاصل وفاق و همدلي در مجموعه استان است و همه ما به يک هدف مهم آن هم خدمت به مردم و دوري از حواشي فکر مي‌کنيم.

  وي افزود: با پيگيري‌هاي انجام شده شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي(شستا) ? طرح بزرگ اقتصادي را با حجم سرمايه‌گذاري بيش از يک‌هزار ميليارد تومان در اين استان سرمايه‌گذاري مي‌کند که در سال‌هاي گذشته بي‌سابقه است.

  استاندار همدان خاطرنشان کرد: همدان در ساليان گذشته بهره زيادي از سرمايه‌گذاري‌هاي شرکت شستا نبرده بود که با سرمايه‌گذاري و اجراي اين تعداد طرح، تا حدود زيادي عقب‌ماندگي اين استان را در سال‌هاي گذشته جبران خواهد کرد.

  شاهرخي توجه به معيشت مردم، توليد و اشتغال را از اولويت‌هاي نخست استان دانست و افزود: تمام وقت خود و مجموعه استان را صرف اين هدف مهم کرده‌ايم تا بتوانيم خدمتي صادقانه به مردم ارايه دهيم.

  وي ادامه داد: با توجه به شيوع ويروس کرونا، طبق تاکيدات رييس جمهوري حفظ سلامت مردم نيز در دستور کار است.

  استاندار همدان با اشاره به هجمه‌هاي دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي و ملت ايران تاکيد کرد: مردم همواره در کنار مسوولان جلوي ياوه‌گويي‌هاي آمريکا و صهيونيست ايستاده است و با مقاومت تمامي نقشه‌هاي شوم دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند.

  شاهرخي گفت: امروز با وجود اعمال فشارها و تحريم‌هاي ظالمانه، شرکت سرمايه‌گذاري شستا بيش از يک‌هزار ميليارد تومان طرح فقط در استان همدان اجرا مي‌کند.

  وي اظهار داشت: جاي جاي استان همدان به مثابه يک کارگاه بزرگ عمراني، کار و فعاليت در جريان است و طرح‌هاي بزرگ همچون پتروشيمي همدان در دست اجرا است که تا يک‌ماه آينده راه‌اندازي مي‌شود.

  استاندار همدان از تلاش‌ها و پيگيري‌هاي فرماندار ويژه ملاير و نمايندگان مجلس در اجرايي شدن طرح‌هاي بزرگ اقتصادي در اين شهرستان قدرداني کرد و گفت: به واسطه اين جديت و تلاش، حجم سرمايه‌گذاري در اين شهرستان چندين برابر شده و ملاير يکي از شهرستان‌هاي پيشرو استان در امر سرمايه‌گذاري است.

  شاهرخي فرهنگ بالا را از ويژگي‌هاي منحصر به فرد مردم اين شهرستان دانست و افزود: در تامين زمين، آب و صدور مجوزهاي لازم براي اجراي دامپروري 6 هزار راسي شستا مشکلي در ملاير نداشتيم و اين نشان از فرهنگ بالا و همراهي مردم اين منطقه دارد.

  وي همچنين از همراهي مردم استان همدان با دولت قدرداني کرد و گفت: اين همراهي مردم موجب سرعت بخشيدن به روند اجرايي طرح‌ها در سطح استان شده است.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 346
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.