بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 297
هفته جاری: 1491
ماه جاری: 1942
تاکنون: 1170821
 
 
 
به پرتال اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر، شهر ملی مبل منبت، خوش آمدید. خواهشمند است جهت استفاده بهینه از تصاویر و مطالب سایت از مرورگر Google Chrome استفاده فرمایید. هرگونه بهره گیری از مطالب سایت با ذکر منبع و حفظ امانت بلامانع است.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير از مجموعه بازار و محلات مجاور:
 • معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير به همراه محمد حامدي نژاد، معاون برنامه ريزي و امور عمراني و جليلي، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، از بازار و محلات مسکوني مجاور آن، از نزديک بازديد و در جريان مسائل و مشکلات اين بافت تاريخي قرار گرفت؛
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح امروز، عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير به همراه محمد حامدي نژاد، معاون برنامه ريزي و امور عمراني و جليلي، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، از بازار و محلات مسکوني مجاور آن، از نزديک بازديد و در جريان مسائل و مشکلات اين بافت تاريخي قرار گرفت؛

  رضايي در اين بازديد که به منظور بررسي شرايط نگهداري بازار سنتي ملاير و مشکلات بازاريان و ساکنين محلات مجاور صورت گرفت بر لزوم تهيه طرح مدون براي حفظ و حراست اين بافت تاريخي و مرمت خرابي ها و تغييرات ايجاد شده در ساختار تاريخي آن تاکيد و افزود: متاسفانه در طول سالها غفلت، طرح مدوني براي اين منطقه مهم تهيه نشده و امروزه ضمن اين که بازار از دريافت خدمات محروم است و از زيرساخت هاي مطلوب خدماتي برخوردار نيست، با تغييرات ايجاد شده توسط کسبه و برخي دستگاه ها، اين خطر نيز وجود دارد که هويت تاريخي و سنتي خود را از دست دهد. فرماندار ويژه ملاير در اين بازديد خواستار برگزاري نشستي با حضور مسئولين استاني حوزه ميراث فرهنگي و معتمدين بازاريان در محل فرمانداري ويژه شد تا راهکارهاي کمک به حفظ، مرمت و گسترش خدمات رفاهي در اين منطقه مهم شهري بررسي گردد.

  عبدالعظيم رضايي در اين بازديد همچنين در محلات مجاور بازار و خيابان هاي تکيه حضرت ابوالفظل (ع) امام رضا (ع) و مرحوم آيت الله طالقاني (ره) حاضر و از نزديک برخي مسائل و مشکلات ساکنين اين محلات را بررسي کرد؛ رضايي در اين بازديد گفت: اين شايسته و زيبنده شهر زيباي ملاير نيست که برخي از محلات مرکزي آن چنين از مشکل فرسودگي رنج برده و تبعات اجتماعي آن متوجه مردم فهيم اين شهرستان گردد.

  عکس های مرتبط
         
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 248
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.