کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 217
هفته جاری: 1560
ماه جاری: 17992
تاکنون: 1474816
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير خبر داد:
 • ثبت نام 62 داوطلب در نخستين روز از ثبت نام پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان ملاير؛
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، ستاد انتخابات شهرستان ملاير و ستادهاي فرعي بخش هاي تابعه، از نخستين ساعات صبح امروز يکشنبه، سي ام اسفند ماه، پذيراي حضور داوطلبين ثبت نام پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا بود که تا پايان وقت اداري مجموعا 62 نفر موفق شدند ثبت نام خود را نهايي کنند.

  عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير نيز ضمن بازديد از ستاد مرکزي و ستاد هاي فرعي و تبريک آغاز سال 1396 خورشيدي، سالي سرشار از موفقيت، سلامت و بهروزي براي مردم فهيم و فرهنگ مدار شهرستان آرزو کرد و گفت: ستاد انتخابات شهرستان ملاير و ستاد هاي فرعي بخش هاي تابعه، همزمان با سراسر کشور، از صبح امروز، پذيراي حضور داوطلبان ثبت نام در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستاهاي شهرستان بودند.

  رضايي با اشاره به سرکشي هاي صورت گرفته از ستادهاي فرعي، افزود: خوشبختانه در فرآيند ثبت نام بخش هاي مرکزي، سامن، زند و جوکار نيز هيچ گونه مشکل خاصي ملاحظه نشده و همکاران ما در لحظات پاياني سال 95 شروع سال جديد، کاملا محيا و در خدمت مراجعين محترم بوده و هستند.

  رضايي در ادامه به تداوم شش روزه فرآيند ثبت نام تا ششم فروردين ماه اشاره و افزود: اميدواريم تمام کساني که انگيزه و توانايي کافي جهت حضور در اين عرصه مهم را دارند هرچه زودتر براي ثبت نام مراجعه و شاهد برگزاري انتخاباتي شکوهمند با حضور حداکثري در ارديبهشت ماه باشيم.

  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ادامه به انجام تمامي مراحل ثبت نام به شيوه الکترونيکي اشاره و از داوطلبين ارجمند خواست با تهيه و به همراه داشتن مدارک خواسته شده در اطلاعيه هاي پيشين ستاد انتخابات شهرستان از بروز مشکل و لزوم تکرار مراجعه پيش گيري و عوامل ستاد را ياري دهند.

  رضايي در پايان تعداد ثبت نام کنندگان در اولين روز از ثبت نام داوطلبين انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان را تا لحظه مخابره خبر 62 نفر عنوان و افزود: از اين تعداد ثبت نام 33 تن در حوزه بخش هاي تابعه و شوراهاي اسلامي روستايي و 29 تن نيز داوطلب شوراهاي اسلامي شهرهاي تابعه بوده اند که موفق شده اند تا کنون ثبت نام خود را نهايي کنند.

   

  عکس های مرتبط
        
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1314
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.