کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 201
هفته جاری: 1544
ماه جاری: 17976
تاکنون: 1474800
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
 • حضور مردم در انتخابات بسيار پرشور و بي نظير است و آنها بار ديگر با اين حضور و مشارکت حداکثري اقتدار و عزت نظام را به نمايش گذاشتند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير به نقل از ايرنا عبدالعظيم رضايي روز جمعه پس از شرکت در انتخابات 29 ارديبهشت ماه در حسينيه سيداشهداء(ع) ملاير در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم با حضور گسترده و پرشور خود از ساعت هاي اوليه صبح در پاي صندوق هاي راي به منويات رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام جامه عمل پوشاندند.

  وي حضور مردم ملاير در انتخابات امروز را بسيار پرشور عنوان کرد و افزود: جاي خوشحالي و خرسندي است که همه اقشار مردم از ساعت هاي اوليه در صفوف به هم فشرده در شعبه هاي اخذ راي حاضر شده اند.

  وي تاکيد کرد: با اين حجم از حضور و مشارکت گسترده مردم، از شهروندان ملايري مي خواهيم راي خود را به ساعت هاي پاياني روز موکول نکنند.

  رضايي ادامه داد: مردم بايد هر چه سريعتر در اين امر ملي حضور يافته و در تعيين سرنوشت خود و کشور سهيم باشند.
  وي بيان کرد: در 2 ساعت اوليه صبح روز جمعه حدود 10 هزار راي توسط صندوق ها و شعبه هاي اخذ راي ما اخذ شده و روال خيلي خوب و طبيعي وجود دارد.

  فرماندار ويژه ملاير اظهار کرد: با توجه به اينکه نخستين بار است انتخابات شوراي اسلامي شهر در شهر ملاير به صورت الکترونيکي برگزار مي شود، هيچ مشکلي تا کنون در شعبه هاي اخذ راي نداشتيم.

  رضايي افزود: تمامي شعبه هاي ما به صورت آنلاين است و در مجموع 214 شعبه در سطح شهرستان در حال فعاليت هستند.
  وي تعداد شعبه هاي اخذ راي در ملاير را 79 شعبه عنوان کرد و گفت: از اين تعداد 76 شعبه ثابت و سه شعبه سيار است و 79 صندوق نيز براي رياست جمهوري در شهر ملاير تعيين شده است.

  وي با اشاره به وجود 276 صندوق الکترونيکي در شهر ملاير ادامه داد: در مجموع 355 صندوق اخذ راي در شهر ملاير و در کل شهرستان 665 صندوق در حال اخذ آرا هستند.

  رضايي بيان کرد: آمار واجدين شرايط در شهرستان ملاير 210 هزار تن و تعداد راي اولي ها 6 هزار و 468 تن هستند. شهرستان ملاير با دارا بودن جمعيتي بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کيلومتري شهر همدان واقع شده است.

  عکس های مرتبط
         
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 970
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.