بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 102
هفته جاری: 583
ماه جاری: 1355
تاکنون: 1330138
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  دومين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان ملاير برگزار شد:
 • معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ملاير: شهرستان ملاير با دارا بودن فضاهاي فرهنگي مناسب آمادگي لازم را براي پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان دارد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، صبح روز سه‌شنبه، سعيد کتابي، معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در  دومين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان اظهار داشت: قطعاً وجود جوانان در هر باعث پويايي و توسعه در آن جامعه خواهد شد.

  وي با اشاره به تعطيلات تابستاني بيان داشت: مسئله غني‌سازي اوقات فراغت جوانان وظيفه همه مسئولين و دستگاه‌هاي شهرستان است و بايد در اين زمينه از همه امکانات موجود بهره‌گيري نمود.

  وي ادامه داد: بايد طوري برنامه‌ريزي نماييم تا با توانايي‌ها و پتانسيل‌هايي که در شهرستان وجود دارد همه نيازها براي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان ديده شود.

  کتابي تصريح کرد: شهرستان ملاير داراي ظرفيت‌هاي بسيار مناسبي است که بايد با برنامه‌ريزي درست و هدفمند از تمام اين ظرفيت‌ها استفاده شود.

   وي به کتابخانه‌ها و کانون‌هاي مساجد در شهرستان اشاره و تأکيد کرد: برنامه‌ريزي منسجم و هماهنگي براي پر نمودن اوقات فراغت در مکان‌هاي فرهنگي شهرستان صورت پذيرد.

  کتابي اظهار داشت: با پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان مي‌توانيم از ورود آسيب‌هاي اجتماعي به اين قشر جلوگيري نماييم.

  وي با اشاره به تعداد بسيار خوب سازمان‌هاي مردم‌نهاد در سطح شهرستان تصريح کرد: سازمان‌هاي مردم‌نهاد ظرفيت و فرصت بسيار مناسبي است که مي‌توانند در بحث پر نمودن اوقات فراغت به کمک دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان بيايند.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 137
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.