بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 92
هفته جاری: 573
ماه جاری: 1345
تاکنون: 1330128
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در ديدار با رئيس بنياد شهيد و تعدادي از اعضاي شوراي مشورتي جامعه ايثارگران شهرستان ملاير:
 • جامعه ايثارگري موهبتي الهي است که به‌نظام جمهوري اسلامي ايران عطاشده است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز چهارشنبه، رضا قياسي، معاون استاندار و سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در اين ديدار اظهار داشت: جامعه ايثارگري موهبتي الهي است که به‌نظام جمهوري اسلامي ايران داده‌شده است.

  وي تصريح کرد: پيروزي انقلاب اسلام در جنگ تحميلي به رهبري امام خميني (ره) و حمايت‌هاي مردم و تقديم بهترين جوانان اين مرزوبوم صورت گرفت که همه اين جان‌فشاني‌ها منجر به استقرار حکومت ديني و اسلامي  در ايران گرديد.

  وي افزود: استکبار جهاني با ظلم و زور مي‌خواهد کارها را به‌پيش ببرد ولي ما باوجود رهبري عزيز و جوانان برومند اين مرزوبوم و پشتيباني جامعه ايثارگري که حتي از جانشان نيز گذشتند در مقابل همه آن‌ها ايستاده‌ايم.

  وي با اشاره به جريان‌هاي سياسي در کشور تصريح کرد: جريان‌هاي سياسي و نظرات متفاوتي در کشور از گذشته وجود داشته است ولي همه اين جريان‌ها بر روي اصول نظام ثابت‌قدم هستند.

  وي عنوان کرد: اختلاف نظرات وجود دارد و اين في‌نفسه داراي اشکال نيست به شرطي که تخريب در کار نباشد و اتحاد و همدلي وجود داشته باشد.

  وي به خروج آمريکا از برجام اشاره و اظهار داشت: جاي شکي نيست که برجام پيمان بسيار خوبي بود و مقام معظم رهبري نيز بر روند برجام نظارت داشتند و ديپلمات‌هاي ما را سربازان نظام ناميدند.

  وي ادامه داد: اگر برجام خوب نبود آمريکا هرگز از آن خارج نمي‌شد ولي همه ما از عهدشکني و دشمني‌هاي آمريکا مطلع هستيم و بارها آن را ديده‌ايم.

  قياسي خاطرنشان کرد: جمهوري اسلامي ايران دست آوردهاي بسيار بزرگي را با  جوانان همين مرزوبوم و بدون کمک هيچ کشوري داشته است که به همه آن‌ها افتخار مي‌کنيم.

  سرپرست فرمانداري ملاير تأکيد کرد: تنها راه برون‌رفت از مشکلات اتحاد و همدلي داخلي است و اين مي‌تواند ما را در مقابل همه دشمنان خارجي بيمه نمايد.

  وي در پايان افزود: شهرستان ملاير روي ريل درست خود در حال حرکت است و اين نشان از تلاش‌هاي و زحمات گذشته دارد و ما بايد با اتحاد و همدلي به اين حرکت درست کمک نماييم و نگذاريم متوقف شود.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 147
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.