بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 113
هفته جاری: 2116
ماه جاری: 113
تاکنون: 1314074
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان ملاير برگزار شد:
 • معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ملاير: فرهنگ سازي و آموزش استفاده صحيح از آبياري هاي نوين قطعاً مي تواند از هدر رفت منابع آبهاي زير زميني که سرمايه ملي ما است جلوگيري نمايد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز يکشنبه، حسين فارسي، معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در اين جلسه اظهار داشت: بايد قبل از بروز هر گونه بحراني مواردي را که منجر به بروز بحران مي شود را مديريت و کنترل نماييم.  

  وي خاطر نشان کرد: با وجود بارشهايي که وجود داشته است ولي متاسفانه همچنان در کشور با مشکل و کمبود آب روبرو هستيم.

  وي بيان داشت: سطح آبهاي زير زميني در بسياري از نقاط کشور و همچنين در شهرستان ملاير بر اثر استفاده هاي کارشناسي نشده از منابع آب کاهش داشته است.

  فارسي افزود: يکي از مواردي که باعث هدر رفت آبها در حوزه کشاورزي مي شود استفاده از منابع آب به صورت سنتي است که اين روشها ديگر جوابگو نيست.

  وي ادامه داد: يکي از کارهايي که بايد دستگاه هاي مربوطه انجام دهند، فرهنگ سازي و آموزش استفاده از آبياري هاي نوين است که قطعاً مي تواند از هدر رفت منابع آبهاي زير زميني که سرمايه ملي ما است جلوگيري نمايد.

  وي تصريح کرد: استفاده از روشهاي آبياري نوين و حذف روشهاي سنتي، راندمان انتقال و توزيع آب را بالا خواهد برد و باعث خواهد شد که با آب کمتر محصولات بيشتري را تهيه نماييم.

  معاون برنامه ريزي فرمانداري تاکيد کرد: بايد تلاش نماييم تا با ترغيب و آموزشهاي لازم به کشاورزان  به سمت کاشت محصولات کم آب بَر پيش برويم.

  وي در پايان تاکيد کرد: تعامل و هماهنگي بيشتر بين دستگاه هاي متولي و برنامه ريزي هاي سالانه و بلند مدت راه ما را در رسيدن به اهداف هموارتر خواهد کرد.

      

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 125
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.