بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 103
هفته جاری: 2106
ماه جاری: 103
تاکنون: 1314064
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان ملاير:
 • در حوزه توسعه راه هاي شهري و روستايي استان همدان، عليرغم کمبود اعتبارات تلاشهاي زيادي صورت گرفته است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز يکشنبه، رضا قياسي، معاون استاندار و سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در جلسه اي که با حضور حجت الاسلام و المسلمين آزاديخواه، نماينده مردم شريف شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي، فرهاد فرزانه، مدير کل راه و شهرسازي استان همدان و مسئولين برخي از دستگاه هاي اجرايي شهرستان ملاير برگزار شد، ضمن تسليت شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم که در مدت کوتاهي که در ملاير خواهم بود خدمتگزار مردم باشم.

  وي بيان داشت: وجود نمايندگان در سطح کشور ظرفيت بسيار خوبي است که بايد مسئولين دستگاه هاي مختلف نيز ضمن تعامل، از اين ظرفيت استفاده نمايند.

  وي ضمن تقدير از زحمات نمايندگان مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي افزود: تعامل بين مسئولين و نمايندگان قطعاً راندمان کارها را بالا خواهد بُرد.

  قياسي تصريح کرد: در کميته برنامه ريزي شهرستان اعتبار خوبي براي توسعه راه هاي شهري و روستايي در شهرستان در نظر گرفته شده است ولي اين مقدار اعتبار جوابگوي همه نيازهاي شهرستان نخواهد بود.

  وي عنوان کرد: شهرستان ملاير به عنوان دومين شهرستان استان همدان داراي ظرفيت هاي بسيار بزرگي است که بايد همگي تلاش نماييم تا کارهاي صورت گرفته همچون گذشته در خُور و مناسب مردم اين شهرستان باشد.

  قياسي بيان داشت: در بسياري از روستا هاي شهرستان زير سازي راه ها انجام شده است و منتظر اعتبار لازم براي تکميل آنها هستند.

  وي بيان داشت: با توجه به وسعت شهرستان و تعداد روستاهاي آن بايد کمک هاي بيشتري را از اعتبارات ملي بگيريم که در اين زمينه نمايندگان مي توانند کمک شاياني را نمايند.

  در ادامه فرهاد فرزانه، مدير کل راه و شهرسازي استان همدان نيز اظهار داشت: با توجه به وضعيت اقتصادي کشور و کمبود اعتبارات، در سال گذشته توانستيم فعاليت و پروژه هاي خوبي را در استان همدان انجام دهيم.

  وي تاکيد کرد: هر فرمانداري که بيشترين کمک و همراهي را داشته باشد اعتبارات بيشتري را هم خواهد گرفت و در شهرستان ملاير تعامل خوب و گسترده اي را در اين زمينه داشته ايم.

  وي تاکيد کرد: با توجه به پيگيري ها و قول هاي مساعد داده شده، توسعه تمامي راههاي روستايي بالاي 20 خانوار جمعيت در استان و شهرستان ملاير تا پايان سال 97 به اتمام خواهد رسيد.

  وي با بيان اين که بخشي از خط راه آهن ملاير به جنوب کشور، بخشي به غرب و بخش ديگر به همدان متصل مي شود بيان داشت: اين ريل گذاري و خطوط آهن در توسعه و پيشرفت شهرستان ملاير که ظرفيت بالايي دارد کمک زيادي خواهد نمود.

  وي افزود: براي اتصال خط آهن ملاير به همدان بيش از 100 کيلومتر ريل گذاري و حدود 600 ميليارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که به زودي و با حضور وزير راه و شهرسازي کلنگ زني خواهد شد.

  فرزانه با اشاره به قول مساعد وزير راه و شهرسازي، تصريح کرد: توسعه محور توره به ملاير نيز تا پايان امسال به اتمام و بهره برداري خواهد رسيد.    

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 142
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.