بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 26
هفته جاری: 507
ماه جاری: 1279
تاکنون: 1330062
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر (ستاد اجرايي طرح کرامت):
 • اقدامات بسيار موثر و گسترده اي در سطح شهرستان صورت گرفته است که توانسته تاثيرات خوب و مثبتي را در زمينه مهار اين پديده شوم داشته باشد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز چهارشنبه، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملاير (ستاد اجرايي طرح کرامت)، ضمن تبريک روز خبرنگار و گراميداشت ياد و خاطره شهيد صارمي اظهار داشت: کار خبرنگاران بسيار سخت و طاقت فرسا است و شان و جايگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه در جمهوري اسلامي ايران بسيار بالا و زحمات اين عزيزان  نيز قابل تقدير است.

  وي با بيان اينکه جمهوري اسلامي ايران شهدا و جانبازان زيادي را در راه مبارزه با اين پديده شوم تقديم نموده  است عنوان کرد: متاسفانه مواد مخدر در ابعاد مختلف خساراتهاي بسيار سنگيني را به يک کشور و نيروهاي انساني آن وارد مي کند.

  فتحي تصريح کرد: اعتياد تبعات بسيار زيادي را به دنبال دارد و سر منشاء بسياري از آسيب هاي اجتماعي در سطح جامعه است که مي طلبد مديران فارق از وظيفه اداري در اين زمينه تلاش و پيگيري بيشتري داشته باشند.

  وي اقدامات انجام شده در راستاي اجراي طرح کرامت را زا ابتداي شروع طرح خوب ارزيابي و خاطر نشان کرد: اقدامات بسيار موثر و گسترده اي در سطح شهرستان صورت گرفته است که توانسته تاثيرات خوب و مثبتي را در زمينه مهار اين پديده شوم  داشته باشد.

  وي بيان داشت: کارهاي فرهنگي و پيشگيرانه مهمترين کارهايي است که بايد در اين زمينه انجام شود تا بتوانيم يک خروجي مناسبي را داشته باشيم و به عنوان يک الگو در استان و کشور مطرح شويم.

  وي تاکيد کرد: خيلي نگاهمان نبايد به جذب اعتبارات باشد و کار کردن در اين حوزه بايد به صورت جهادي و با عشق و علاقه صورت پذيرد.

  وي با اشاره به ظرفيت و توانمنديهاي بالاي شهرستان ملاير تصريح کرد: بايد از تمام ظرفيتهاي موجود در شهرستان براي انجام امور فرهنگي و مبارزه با سوداگران مرگ اسفاده نماييم.

  فتحي ضمن تقدير از همه زحماتي که از ابتداي اين طرح در شهرستان کشيده شده است گفت: با پيگيري هاي خوبي که اعضاي کارگروه هاي زير مجموعه طرح کرامت در سطح شهرستان داشته اند کارهاي خوبي صورت گرفته است که بايد با توان و شدت بيشتري ادامه داشته باشد.

  در ادامه سيد رسول حسيني، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همدان نيز اظهار داشت: در استان منتظر اعتبارات نبوده ايم و از اعتبار دستگاه هاي استاني و شهرستان با وجود همه مشکلاتي که بوده است استفاده کرده ايم و تلاش نموده ايم تا کارها بر اساس برنامه زمانبندي پيش برود و توقفي نداشته باشد.

  وي علت اين که از بين پنج شهرستان قبلي ملاير و فلاورجان براي اجراي طرح کرامت انتخاب شدند را تلاش ها، توانمندي ها و  وحدت مثال زدني دانست که در اين دو شهرستان وجود دارد.

  حسيني ادامه داد: در شهرستان ملاير در مدت اجراي طرح تا کنون اطلاع رساني بسيار خوب و گسترده اي صورت گرفته و به بيش از 70 درصد مردم از طُرق مختلف و در نقاط مختلف شهري و روستايي اطلاع رساني لازم صورت گرفته است.

  دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: عليرغم وجود موانع و مشکلات زيادي که وجود داشت، خوشبختانه خللي در روند اجراي طرح پيش نيامده است و در شهرستان ملاير کارها به خوبي در حال انجام و پيگيري است.

  وي با بيان اين که آموزش محور اصلي اجراي طرح است افزود: در شهرستان ملاير از مهد کودک ها تا دانشگاه ها آموزشها برگزار شده است و اقشار مختلف مردم آموزشهاي مناسب را ديده اند.

  وي به تخريب پاتوق هاي و اماکن مخروبه ملاير اشاره و عنوان داشت: تخريب مکانهايي که پاتوق مواد مخدر تبديل بودند کار بسيار سختي است ولي در ملاير براي اولين بار در سطح کشور اين کار صورت گرفته است که اين  امر ميسر نشد مگر با زحمات مديران و هماهنگي هاي خوبي که در سطح شهرستان ملاير وجود داشته است.

  وي در پايان تاکيد داشت: وقتي قرار بر اين است که طرح کرامت پس از اتمام دوره آزمايشي براي همه شهرهاي ايران در نظر گرفته و اجرا شود بايد علمي و کاربردي باشد و تلاش شود تا اشکالات آن در حين کار رفع گردد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 93
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.