بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 137
هفته جاری: 812
ماه جاری: 14319
تاکنون: 1296954
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  کارگروه ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان ملاير برگزار شد:
 • معاون سياسي اجتماعي فرمانداري: رويداد همدان 2018 فرصت مناسبي است تا بتوانيم ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي شهرستان را به گردشگران بشناسانيم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز يکشنبه، سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در کارگروه ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان ملاير اظهار داشت: در رويداد همدان 2018 فرصت مناسبي است تا ظرفيت‌هاي شهرستان ملاير ديده شود.

  وي بيان داشت: شهرستان ملاير پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي بالايي دارد و بايد بتوانيم ضمن تبليغ روي داشته‌هايمان گردشگران را با اين ظرفيت‌ها آشنا نماييم.

  وي بابيان اين‌که همدان پايتخت گردشگري آسيا در سال 2018 مي‌باشد تصريح کرد: بايد در اين فرصتي که به وجود مي‌آيد بتوانيم توانمندي‌هاي موجود در شهرستان را به دنيا عرضه نماييم.

  کتابي به شهر دست کند سامن اشاره و بيان داشت: با قول‌هايي که داده‌شده اميدوارم اين مجموعه را بتوانيم براي رويداد همدان 2018 آماده بازديد علاقه‌مندان نماييم.

  وي ادامه داد: به‌زودي همايش دست کندها در مرکز استان به اجرا خواهد درآمد که يک روز اين همايش به شهرستان ملاير اختصاص خواهد يافت.

  وي عنوان کرد: در زمان‌هايي که گردشگران داخلي و يا خارجي به شهرستان خواهند آمد، بايد با زيباسازي ورودي شهرها و روستا بتوانيم تأثير مثبتي در ذهن گردشگر ايجاد نماييم.

  وي تصريح کرد: کميته‌هاي زيرمجموعه کارگروه ميراث فرهنگي برنامه‌هايي که براي رويداد همدان 2018 دارند در جلسات شهرستاني کارشناسي و تصويب نمايند و براي تائيد نهايي به دبيرخانه کارگروه استاني ارسال نمايند.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 116
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.