بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 112
هفته جاری: 787
ماه جاری: 14294
تاکنون: 1296929
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  ديدار سرمايه‌گذاران بخش خصوصي با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
 • فرماندار ويژه ملاير: دولت تدبير و اميد درزمينه فعاليت هاي دانش‌بنيان با هماهنگي معاونت علمي و فن‌آوري رياست جمهوري سرمايه‌گذاري‌هاي بسيار خوب و مناسبي را انجام داده است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز يکشنبه،  عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با سرمايه‌گذاران شرکت فن‌آوري نو دارو البرز، اظهار داشت: ايران درزمينه دانش‌هاي نوبنيان پيشرفت‌هاي زيادي داشته است.

  وي بيان داشت: دولت تدبير و اميد درزمينه کارهاي دانش‌بنيان با هماهنگي معاونت علمي و فن‌آوري رياست جمهوري سرمايه‌گذاري‌هاي بسيار خوب و مناسبي را انجام داده است.

  رضايي افزود: در سال‌هاي اخير توجه زيادي به داروهاي نانويي شده است که باعث  بهبود عملکرد دارو و کاهش عوارض ناشي از آن شده است.

  وي عنوان داشت: حجم تجارت جهاني داروهاي گياهي و فن‌آوري‌هاي آن بسيار بالا است و ايران هم مي‌تواند در صورت حمايت از اين تجارت سودمند، استفاده کافي را ببرد.

  وي در ادامه بيان داشت: يکي از کارهاي مناسبي که صورت پذيرفته تهيه داروهاي نانو گياهي در ايران است که جاي سرمايه‌گذاري و کار زيادي دارد و مي‌تواند در صورت حمايت از آن گسترش يابد.

  وي با اشاره به بيماري‌هايي که هنوز دارويي براي آن‌ها پيدا نشده بيان داشت: نانو داروهاي گياهي که حاوي ترکيبات طبيعي است قطعاً کمک‌هاي زيادي مي‌تواند در بهبود اين بيماري‌ها داشته باشد.

  رضايي بيان داشت: شرکت دانش‌بنيان فناوري نانو دارو البرز از شرکت‌هاي نو پا در ايران است و توان توليد داروهاي نانو را دارد و مي‌تواند نقش مهمي در صنعت داروسازي ايفا کند.

  وي بابيان اينکه شهرستان ملاير ظرفيت‌هاي زيادي دارد افزود: اين شهرستان يکي از نقاط مستعد و رو به رشد درزمينه سرمايه‌گذاري است در کشور است و همه امکانات نيز براي سرمايه‌گذاري در اين منطقه مهيا مي‌باشد.

  فرماندار ويژه ملاير اظهار داشت: در صنايع هاي تِک، از فنّاوري‌هاي بالايي استفاده‌شده و ايران نيز با رشد علمي در سال‌هاي اخير اين توانايي را دارد که بتواند از اين صنايع بهره‌گيري نمايد.

  وي تصريح کرد: همه مديران شهرستان ملاير اين آمادگي رادارند که در جهت سرمايه‌گذاري‌ها به‌خصوص سرمايه‌گذاري‌هاي نو پا و  آينده دار کمک‌هاي لازم را نمايند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 119
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.