بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 82
هفته جاری: 563
ماه جاری: 1335
تاکنون: 1330118
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان ملاير تشکيل شد:
 • معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ملاير: با توجه به در پيش رو بودن تعطيلات عيد سعيد فطر و تعطيلات تابستاني شهرستان ملاير آمادگي پذيرايي از مسافران و گردشگران را خواهد داشت.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز يکشنبه، سعيد کتابي، معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در  جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر، ضمن تبريک روز صنايع‌دستي اظهار داشت: شهرستان هنرمندان بسيار توانا و ماهري  در حوزه‌هاي مختلف صنايع‌دستي به‌ويژه مبل و منبت دارد.

  کتابي با توجه به در پيش رو بودن تعطيلات عيد سعيد فطر و تابستان تأکيد کرد: تمام دستگاه‌هاي اجراي شهرستان بايد آمادگي لازم را براي حضور گردشگران و ورد مسافران داشته باشند.

  وي تصريح کرد: در استان همدان رويداد 2018 را پيش روداريم که قطعاً شاهد حضور بسيار زياد گردشگران داخلي و آسيايي در استان و به‌تبع آن در شهرستان ملاير خواهيم بود.

  وي ادامه داد: در خلال اين رويداد و در شهرستان ملاير جشنواره‌هاي متعددي برگزار خواهد شد که اين امر  جز با همکاري همه دستگاه‌هاي سطح شهرستان انجام نخواهد گرفت.

  وي خاطرنشان کرد: شهرستان ملاير با دارا بودن اماکن متعدد مذهبي و تاريخي اين توانايي را دارد تا بتواند بخش قابل‌توجهي از گردشگران را به خود جذب نمايد.

  کتابي تأکيد کرد: بايد از هم‌اکنون تبليغات ميداني را براي معرفي آثار تاريخي شهرستان داشته باشيم تا گردشگران در بدو ورود به شهرستان به‌درستي راهنمايي شوند.

  وي از شهرداران خواست ضمن آذين‌بندي شهرها نسبت به تنظيف و آراستن پارک‌ها و بوستان‌هاي سطح شهرستان ملاير تلاش بيشتري نمايند.

  معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري عنوان کرد: با توجه به تقارن تعطيلات تابستاني و رويداد 2018 تمامي ظرفيت اسکان در شهرستان ملاير پاي‌کار خواهد آمد.

  وي با اشاره به حضور مسافران و گردشگران تأکيد کرد: بايد نظارت‌ها و کنترل بيشتري بر بازار و عرضه مواد غذايي و همچنين نانويي‌ها در ايامي که شاهد حضور مسافران و گردشگران در شهرستان هستيم شود.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 133
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.