بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 706
هفته جاری: 3881
ماه جاری: 20454
تاکنون: 1385457
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  بررسي مسائل روستاها و شهرهاي تابعه در نشست مشترک شوراي اسلامي شهرستان با معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير
 • فتحي: همه ما موظفيم به تصميمات، نظرات مشورتي و درخواست هاي شورا توجه کنيم و اعضاي محترم شوراهاي اسلامي، بويژه شوراي شهرستان را به عنوان يک رکن مشورتي در کنار و همراه خود داشته باشيم.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، ظهر امروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، ميزبان نشست مشترکي با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهرستان ملاير بود.

  فتحي در اين ديدار با اشاره به نقش و جايگاه ارزنده شورا در نظام مردم سالاري ديني، اعضاي شوراهاي اسلامي روستا، شهر و بخش را نماينده راستين مردم عنوان و افزود: در اين ميان شوراي اسلامي شهرستان، از نقش و جايگاه ويژه اي برخوردار است، چرا که نمايندگي کليه مردم شهرستان، در يکپارچگي خود را دارا است.

  معاون استاندار همدان در ادامه و خطاب به دستگاه ها و مديران اجرايي افزود: همه ما موظفيم به تصميمات، نظرات مشورتي و درخواست هاي شورا توجه کنيم و اعضاي محترم شوراهاي اسلامي، بويژه شوراي شهرستان را به عنوان يک رکن مشورتي در کنار و همراه خود داشته باشيم.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين با اشاره به لزوم تخصص گرايي و توجه به نظرات و ديدگاه هاي افراد زبده و کارشناس در اخذ تصميمات افزود: گاهي ما شاهد هستيم که برخي افراد به رغم دلسوزي و مسئوليت پذيري که دارند در حوزه هايي غير از مسئوليت و رسالت اصلي خود و حيطه اي که در آن صاحب صلاحيت و تخصص هستند، ورود مي کنند که خود آسيب زا و موجب بروز اشکال در آن حوزه و مسئله مورد توجه خواهد شد.

  فتحي ايجاد اقناع و ارائه درست و صحيح گزارشات به مردم را يکي از وظايف مهم شوراهاي اسلامي عنوان و افزود: شوراهاي عزيز ما موظفند در کنار پيگيري ها و زحماتي که در راستاي طرح و رفع مسائل مردم حوزه انتخابي خود مي کشند، برخي مسائل اختلافي را به درستي و با رعايت نکات کارشناسي به مردم توضيح دهند و به صورت مستدل در راستاي ايجاد اقناع بکوشند تا اين مسئله موجب بروز اشکال و اختلاف در بين مردم و مسئولين نشود.

  شايان ذکر است که در اين ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهرستان، هر يک مسائل و ديدگاه هاي مورد نظر خود در حوزه هاي گوناگون روستايي، بخشي و شهرستاني را با معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در ميان گذاشتند و فتحي، ضمن تقدير از بيان ديدگاه ها و نظرات اين عزيزان، دستورات لازم در خصوص پيگيري و رفع موارد مربوطه را صادر نمود.

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 107
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.