بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 817
هفته جاری: 2060
ماه جاری: 1629
تاکنون: 1352684
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  در جلسه شوراي اداري شهرستان ملاير عنوان شد:
 • فرماندار ويژه ملاير: همدلي، وفاق و وحدت عامل مهم توسعه و امنيت اين شهرستان است و اين توسعه با کارآمدي و توانمندي مديران شتاب بيشتري مي گيرد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از، ايرنا  فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز شنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان ملاير خطاب به مديران تاکيد کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي ملاير اجازه ندهند سستي و ناکارآمدي به مجموعه کاري آنها وارد شود.

  وي اظهار داشت: چنانچه مديران از هرگونه کم خدمتي دوري کرده و تلاش صادقانه را در سرلوحه کاري خود قرار دهند، شاهد هيچگونه نارضايتي و تجمعي از سوي مردم نيستيم.

  فرماندار ويژه ملاير بر لزوم تکريم ارباب رجوع و تلاش مديران براي جذب اعتبارات طرح هاي عمراني اين شهرستان تاکيد کرد و افزود: در حال حاضر به همت مجموعه مديران، اين شهرستان در امنيت کامل قرار دارد.

  فتحي با بيان اينکه با وجود همدلي و همراهي موجود، هيچ مشکلي نمي تواند روند اين وحدت را کُند کند ادامه داد: با وجود همه تبليغات منفي دشمنان، در سفر اخير رئيس جمهوري به آذربايجان غربي مردم نشان دادند که همواره پشتيبان منتخب خود و دلسوز نظام و انقلاب هستند.

  وي با تاکيد بر اينکه مديران بايد توليد و اشتغال را همچنان در اولويت کاري خود قرار دهند گفت: با تلاش و پيگيري هاي انجام شده طي ماه هاي گذشته ميزان تسهيلات اشتغالزايي از 38 ميليارد ريال به 330 ميليارد ريال افزايش يافت.

  معاون استاندار همدان با اشاره به تاکيدات رهبر معظم انقلاب و رئيس جمهوري مبني بر توسعه توليد و اشتغال بيان کرد: در همين رابطه با ايجاد کارگاه هاي مبل و منبت، کارخانه هاي فرآوري، توليد و بسته بندي کشمش، واحدهاي ذوب فلزات، واحد آندلوزيت و کارخانه هاي فروسيليس به ظرفيت اشتغال اين شهرستان اضافه شده است.

  فتحي حفظ و حراست از منابع آب و اراضي ملي شهرستان، توسعه گردشگري و ديگر اقدامات در حوزه هاي مختلف ملاير را حاصل همدلي و همراهي مديران دانست و افزود: با تشکيل هيات هاي انديشه ورز از ظرفيت حداکثري جوانان براي توسعه اين شهرستان استفاده مي کنيم.

  وي يادآور شد: با وجود همه تلاش ها و اقدامات انجام شده باز هم مسايل و مشکلاتي در شهرستان وجود دارد که مديران بايد با تمام توان پاي کار باشند.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين بر لزوم تقويت ارتباط و تعامل مديران با اصحاب رسانه اين شهرستان تاکيد کرد و گفت: مديران بايد از ظرفيت رسانه ها و همچنين شوراهاي اسلامي شهر و روستا براي پيشبرد امور استفاده کنند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 78
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.