بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 777
هفته جاری: 2020
ماه جاری: 1589
تاکنون: 1352644
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در کارگروه مديريت پسماند شهرستان:
 • حفظ و احترام به محيط‌ زيست يک پديده فرهنگي است و بايد همه اقشار جامعه را نسبت به اهميت حفظ اين ميراث بينا نسلي آشنا نماييم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در کارگروه پسماند شهرستان ملاير اظهار داشت: محيط‌زيست نعمت ارزشمندي است که بايد حفظ و به‌درستي به آيندگان منتقل شود.

  وي با اشاره به ثبت جهاني انگور ملاير نيز بيان داشت: شهرستان ملاير ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي فراواني دارد که بايد از آن‌ها استفاده شود.

  وي ادامه داد: مديران کارخانه‌ها و واحدهاي توليدي در شهرستان ملاير بر روي پسماندهاي خروجي از واحدها نظارت و مديريت بيشتري داشته باشند.

  فتحي خاطرنشان کرد: شهرستان همدان و ملاير به‌عنوان شهرستان‌هاي معين دفع پسماندها در استان هستند و در حال پيگيري احداث کارخانه بازيافت از زباله‌ها توسط بخش خصوصي نيز هستيم.

  وي تصريح کرد: همه بيمارستان‌هاي ملاير مجهز به دستگاه بي‌خطر سازي زباله‌هاي عفوني هستند و در اين زمينه در بيمارستان‌ها مشکلي وجود ندارد.

  وي تأکيد کرد: بايد آموزش افرادي که با زباله‌ها و پسماندها در ارتباط هستند را جدي‌تر بگيريم و در اين خصوص آگاه‌سازي‌هاي لازم صورت پذيرد.

  وي در پايان افزود: حفظ و احترام به محيط‌ زيست يک پديده فرهنگي است و بايد همه اقشار جامعه را نسبت به اهميت حفظ اين ميراث بينا نسلي آشنا نماييم.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 49
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.