بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 839
هفته جاری: 2082
ماه جاری: 1651
تاکنون: 1352706
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  در ديدار رئيس کل دادگستري استان همدان با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير مطرح شد:
 • ملاير شهرستاني برجسته از منظر ويژگي هاي ايثار و شهادت و خصايص فرهنگي، ديني، اقتصادي و اجتماعي است؛ نگاه مردم و مديران استان به اين شهرستان، نگاهي ويژه است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح امروز، حيدري، رئيس کل دادگستري استان همدان، در بخشي از بازديد يک روزه خود از شهرستان ملاير، ميهمان فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، بود.

  حيدري در اين ديدار با اشاره به سبقه آشنايي خود با مردم استان همدان از سالهاي دفاع مقدس، افزود: اين استان با تقديم بيش از هشت هزار شهيد دفاع مقدس هشت ساله و انقلاب شکوهمند اسلامي، نسبت به ميزان جمعيت خود، شهداي بسياري را تقديم حفظ ارزش ها و آرمان هاي انقلاب و نظام نموده که بيانگر شان و جايگاه اين مردم است.

  رئيس کل دادگستري استان همدان، ملاير را نيز شهرستاني برجسته از منظر ايثار و شهادت و خصايص فرهنگي، ديني، اقتصادي و اجتماعي عنوان و افزود: نگاه مردم و مديران استان به اين شهرستان ويژه است و مشاهدات امروز ما نيز گواه همين خصايص و اهميت اين شهرستان در استان است.

  فرماندار ويژه ملاير نيز با اشاره به پيشينه و سبقه فرهنگي شهرستان ملاير، مردم اين شهرستان را مردمي فرهنگ مدار و پيرو ارزش هاي والاي ديني و اخلاقي عنوان و افزود: اين شهرستان با توجه به سبقه و سابقه ارزنده اي که در مباحث ارزشي و فرهنگي دارد و تقديم 1100 شهيد در دوران دفاع مقدس و انقلاب شکوهمند اسلامي، از مردماني قدردان، فرهيخته و در عين حال مطابله گر برخوردار است.

  فتحي شهرستان ملاير را شهرستاني امن، آرام و با روحيه بالاي مشارکت فرهنگي و مسئوليت پذيري اجتماعي عنوان و افزود: مجموع اين ويژگي ها، کار در اين شهرستان را آسان و از ديگر سو و با توجه به توانمندي ها و مطالبات مردم اين شهرستان، دشوار مي کند.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به ثبت جهاني انگور و ثبت ملي منبت اين شهرستان در سازمان هاي بين المللي و ملي افزود: مجموع اين ويژگي ها، بيانگر سبقه، سابقه و جلوه اي از توانايي ها و ارزش هاي حاکم بر اين شهرستان است.

  وي برند سازي و معرفي داشته هاي شهرستان در کنار بستر امنيت و وفاق موجود در شهرستان را زمينه ساز توسعه و رونق بيشتر اقتصادي و فرهنگي ملاير عنوان و از تلاش ها و خدمات مجموعه مديريت دستگاه قضايي شهرستان، در اين خصوص تقدير کرد.

  معاون استاندار همدان تعامل و همراهي اعضاي شوراي تامين، بويژه همراهي و توان بالاي مديريتي دادستان و رئيس دادگستري شهرستان را مثال زدني عنوان و افزود: خوشبختانه مجموعه مديران و کارکنان ما در شهرستان از سرآمدان و بهترين نيروهاي دستگاه قضايي استان هستند و همين امر به ايجاد آرامش و امنيت در شهرستان و پيشبرد اهداف و برنامه هاي دولت در راستاي توسعه شهرستان، کمک شاياني نموده است.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 56
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.