بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 767
هفته جاری: 3942
ماه جاری: 20515
تاکنون: 1385518
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جمع دهياران گفت:
 • در چند ماه گذشته با پيگيري‌هاي انجام‌شده رقم جذب تسهيلات اشتغال روستايي در اين شهرستان از 38 ميليارد ريال به حدود 450 ميليارد ريال رسيد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز سه‌شنبه در جمع دهياران شهرستان ملاير بابيان اينکه با جذب اين ميزان تسهيلات اشتغال‌زايي در ماه‌هاي گذشته، ملاير در رتبه‌هاي بالاي جدول استان قرار گرفت تأکيد کرد: در مدت‌زمان باقي‌مانده تا پايان سال دهياران نسبت به جذب تسهيلات اشتغال‌زايي روستايي به‌ويژه تسهيلات بهينه‌سازي مصرف آب تلاش بيشتري داشته باشند.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به نگاه ويژه دولت تدبير و اميد در توسعه جايگاه و سرعت عملکرد دهياري‌ها، اين اقدام را در پيشبرد و توسعه روستاها اثرگذار دانست و افزود: دهياران بايد در راستاي قانون و اهدافي که براي آن‌ها تعريف‌شده، حرکت کنند.

  فتحي تقويت تعامل و ارتباط متقابل با مردم و شوراهاي اسلامي روستاها و داشتن برنامه‌هاي مدون کوتاه‌مدت و پنج‌ساله و استفاده از تجربه‌هاي بخشداران و ساير نهادهاي مرتبط را در توسعه و عمران روستاها از ضرورت‌ها برشمرد.

  وي بيان کرد: دهياران مي‌توانند از ظرفيت و خلاقيت نخبگان، جوانان و بانوان روستايي براي توسعه در حوزه‌هاي مختلفي همچون فرهنگي، اقتصادي، عمراني و اجتماعي در روستاها استفاده کنند.

  وي تدوين برنامه‌هايي براي ايجاد اشتغال و سرمايه‌گذاري در روستاها را از ديگر وظايف مهم دهياران برشمرد و ادامه داد: با توجه به کمبود اعتبارات، دهياران موظف هستند از هزينه‌هاي غيرضروري پرهيز کنند.

  فتحي بر لزوم برنامه محور کردن بودجه اختصاص‌يافته به دهياري‌ها، توجه به کيفيت طرح‌هاي عمراني، استفاده از طرح‌هاي درآمدزا، جذب سرمايه‌گذار در راستاي توسعه گردشگري و ايجاد خانه‌هاي بوم گردي در روستاها، استفاده از تسهيلات کم‌بهره اشتغال و اجراي سيستم آبياري نوين توسط دهياران تأکيد کرد.

  وي خطاب به دهياران تأکيد کرد: در تبيين خدمات و دستاوردهاي انقلاب در 40 سال از عمر انقلاب و اطلاع‌رساني دقيق خدمات دولت و نظام به مردم از هيچ تلاشي دريغ نکنيد.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به اقدامات اثرگذار و ماندگار دولت تدبير و اميد در روستاها گفت: خدماتي همچون آسفالت، بهسازي، گازرساني، اينترنت و اجراي طرح‌هاي عمراني و زيرساختي در روستاها در دولت تدبير و اميد شتاب بالايي گرفت، بدون اينکه هياهو و تبليغاتي داشته باشد.

  فتحي اجراي طرح تحول نظام سلامت را يکي از شاهکارهاي دولت دانست و با اشاره به توطئه‌هاي پي‌درپي دشمنان تأکيد کرد: دهياران بايد با همدلي و وفاق، پيگيري وظايف، حضور مستمر در روستاها و استفاده از ظرفيت‌هاي روستاها تلاش کنند تا از اين مقطع حساس با موفقيت عبور کنيم.

  وي همچنين ثبت جهاني انگور ملاير را حاصل تلاش جمعي و هماهنگي موجود بين مجموعه شهرستان دانست و اظهار داشت: نياز است در اين راستا دهياران تبليغات مناسبي را در سطح روستاها انجام دهند و از ظرفيت روستاها براي توسعه گردشگري در اين حوزه استفاده کنند.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 109
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.