بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 768
هفته جاری: 3943
ماه جاری: 20516
تاکنون: 1385519
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  امام جمعه ملاير در جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان ملاير عنوان کرد:
 • برگزاري کنسرت سازوکار مشخص داشته باشد
 • امام جمعه ملاير با تاکيد بر لزوم رعايت شئونات اسلامي شرکت کنندگان در کنسرت هاي موسيقي، گفت: در برگزاري اين کنسرت ها بايد ساز و کار و چارچوب مشخصي در نظر گرفته و استانداردسازي شود.

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير به نقل از ايرنا، حجت الاسلام محمدباقر برقراري در جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان ملاير تاکيد کرد: لزومي ندارد که کنسرت هاي موسيقي پشت سر هم و با فاصله زماني کوتاهي برگزار شود.

  وي افزود: اسلام هيچگاه با شادي و نشاط مردم مخالف نيست، اما اين شادي ها بايد براساس فرهنگ ديني و اسلامي باشد.

  امام جمعه ملاير خواستار استفاده از خوانندگان انقلابي و مذهبي و افرادي که وقت خود را براي اعتلاي جمهوري اسلامي گذاشته اند، شد و بيان کرد: اعتلاي فرهنگ در گرو حمايت از اين افراد است.

  حجت الاسلام برقراري گفت: تمامي برنامه ها همچون اجراي موسيقي هاي زنده را بايد استاندارد سازي کنيم و فرهنگ را به سمتي سوق دهيم که نياز است مردم به جايگاه و ارتقاي فرهنگي برسند.

  وي با اشاره به 17 ديماه سالروز واقعه کشف حجاب، از آنچه اجرا نشدن حتي يک مورد برنامه و آيين در راستاي پرداختن به مساله حجاب در سطح شهر ملاير سخن به ميان آورد، انتقاد کرد.

  امام جمعه ملاير تاکيد کرد: در شرايط کنوني که دشمن از طريق حجاب و مواد مخدر جوانان و سرمايه هاي اين نظام را مورد هجمه قرار داده است، نبايد نسبت به موضوع حجاب و عفاف بي تفاوت باشيم.

  حجت الاسلام برقراري بر لزوم برنامه ريزي هاي مدون و کاربردي در آموزش و پروش، دانشگاه ها، مدارس و حوزه عليمه در راستاي تحقق حجاب در جامعه تاکيد کرد و اظهار داشت: اعضاي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان کمک کنند تا مصوبه هاي خوبي داشته باشيم.

  وي همچنين در خصوص بررسي آرايه هاي ظاهري در جامعه با محوريت مد و لباس، خواستار حمايت از طراحان داخلي و ايجاد نمايشگاه ها و فروشگاه هاي متعدد مد و لباس سبک ايراني و اسلامي همزمان با فرا رسيدن ايام سال نو شد.

  حجت الاسلام برقراري با بيان اينکه اصناف، اتحاديه ها و دستگاه هاي اجرايي مرتبط، بايد زمينه را براي مد و لباس ايراني فراهم کنند، با اشاره به مصادف شدن دهه مبارک فجر با ايام فاطميه(س)، بر لزوم آذين بندي شهر و اجراي برنامه ها با عنوان «فجر فاطمي» تاکيد کرد.

  امام جمعه ملاير نهادينه کردن فرهنگ عمومي را وظيفه اصلي اين شورا دانست و ادامه داد: اين شورا بايد در کنار ساير نهادها در راستاي حفظ ارزش هاي انقلاب و نظام تلاش کند تا با استفاده از ظرفيت مطبوعات و نشريه هاي محلي شوراي فرهنگ عمومي را اعتلا بخشيم.

  **فجر فاطمي باشکوه برگزار شود

  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير نيز در اين جلسه بر لزوم باشکوه برگزار شدن ايام فجر فاطمي مصادف با چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي تاکيد کرد و گفت: نهايت استفاده را بايد از همزماني ايام فاطميه(س) و دهه فجر داشته باشيم.

  سعيد کتابي خواستار ارايه پيشنهادهاي راهبردي و قابل اجرا در برنامه هاي «فجر فاطمي» از سوي دستگاه هاي اجرايي شد و بيان کرد: اين برنامه ها بايد متناسب با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب و ايام فاطميه(س) باشد.

  وي ادامه داد: دبيرخانه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان بايد فعالتر عمل کند و مصوبات اين شورا با جديت پيگيري و اجرا شود.

  کتابي با اشاره به اجري کنسرت هاي موسيقي در سالن سينما فرهنگيان ملاير و پرداخت هزينه هاي مورد نياز از سوي برگزار کنندگان گفت: هزينه حفظ و نگهداري اين سالن بايد از سوي ساير نهادها که مورد استفاده قرار مي گيرد، نيز پرداخت شود.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 51
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.