بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 843
هفته جاری: 2086
ماه جاری: 1655
تاکنون: 1352710
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در بازديد سرزده از ادارات شهرستان مطرح کرد:
 • هدف از انجام اين بازديدها تقويت ارتباطات بدنه اجرايي شهرستان و ايجاد درک مشترک از مسائل و مشکلات فراروي هر واحد و دستگاه اجرايي است؛ انجام مستمر اين بازديدها موجب افزايش انگيزه در مديران و اميد و اعتماد در بين مردم خواهد شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح روزهاي يکشنبه و دوشنبه جاري، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، با حضور در محل شماري از ادارات و دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روند کار و نحوه خدمات رساني آنها به عموم مردم بازديد کرد؛ در اين برنامه ها که در اولين دقايق و ساعات کاري صورت گرفت، فرماندار ويژه ملاير، از ادارات صنعت، معدن و تجارت، امور منابع آب، تعاون، کار و رفاه اجتماعي، شهرداري مناطق ملاير و اداره منابع طبيعي شهرستان بازديد به عمل آورد.

  فرماندار ويژه ملاير در اين بازديدها حضور منظم در ادارات را از برنامه هاي مسئولين ارشد شهرستان طي ماه هاي آتي عنوان و افزود: اميدواريم اين بازديدها به صورت مستمر تداوم يابد، چرا که حضور بي واسطه ما در ادارات ضمن تبيين و تشخيص توانمندي ها و نقاط اشکال هر دستگاه، به تقويت ارتباطات موجود نيز خواهد انجاميد.

  فتحي هدف مهم ديگر از انجام اين بازديدها را تقويت ارتباطات بدنه اجرايي شهرستان و دريافت درک نزديک و مشترک از مسائل و مشکلات فراروي هر واحد و دستگاه اجرايي عنوان و افزود: انجام اين بازديدها که با استقبال شايان مردم شريف و فرهنگ مدار شهرستان مواجه شده است، موجب افزايش انگيزه در مديران و اميد و اعتماد در بين مردم نيز خواهد شد.

  معاون استاندار همدان پاسخگويي به مطالبات مردم و انجام کار جهادي را از اهم وظايف و ويژگي هاي مديران دولت تدبير و اميد در شرايط کنوني عنوان و افزود: مديراني که نتوانند پا در رکاب دولت و همپاي رياست محترم جمهور و مسئولين ارشد کشور و استان، در مسير خدمتگزاري به مردم شريف شهرستان و کشور گام بردارند، بايستي در روش هاي اعمالي يا تداوم همراهي خود با دولت محترم تجديد نظر کنند.

  عکس های مرتبط
        
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 85
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.