بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 786
هفته جاری: 2029
ماه جاری: 1598
تاکنون: 1352653
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  ديدار مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان و شهردار جديد شهر سامن با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
 • فرماندار ويژه ملاير: پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي زيادي در بخش سامن وجود دارد که مي‌توان از اين ظرفيت‌ها در خدمت‌رساني به مردم استفاده نمود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز دوشنبه، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان و شهردار جديد شهر سامن اظهار داشت: شوراهاي اسلامي در هر شهري نماد مردم‌سالاري و استفاده از خرد جمعي براي انجام بهتر کارها هستند.

  وي با يادآوري اين‌که شهردار در هر شهري توسط اعضاي شوراي اسلامي همان شهر انتخاب مي‌شود افزود: بايد بتوانيم به تصميمات جمعي که گرفته مي‌شود احترام بگذاريم زيرا اين‌گونه تصميمات که خرد جمعي در آن حاکم باشد، بهترين تصميم است.

  فتحي تصريح کرد: شهرهاي کوچک در حوزه شهرداري‌ها با مشکلات بيشتري روبرو هستند و شهرداران بايد بتوانند با ايجاد درآمدهاي پايدار و تلاش بيشتر بهترين خدمت را به مردم ارائه نمايند.

  وي بخش سامن را باسابقه کهن خواند و افزود: پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي زيادي در اين بخش وجود دارد که مي‌توان از اين ظرفيت‌ها در خدمت‌رساني به مردم و جذب سرمايه‌گذار استفاده نمود.

  وي خاطرنشان کرد: شهرداران مي‌توانند در بسياري از حوزه‌هاي شهري ورود پيدا کنند و زمينه تسهيل اين امور را براي مردم فراهم نمايند.

  در ادامه حسين جعفري، مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان نيز ضمن تقدير از حمايت‌هاي فرماندار شهرستان ملاير، بيان داشت: مديريت شهري يک مديريت مستقلي است ولي نياز به حمايت دارد.

  وي ادامه داد: با توجه به مشکلاتي که در شهرهاي کوچک در مقايسه با شهرهاي بزرگ وجود دارد نياز به حمايت به‌ويژه حمايت مديريت ارشد شهرستان بيشتر احساس مي‌شود.

  وي خاطرنشان کرد: در سطح شهرستان ملاير و در تعيين شهرداران خوشبختانه هيچ‌گونه مشکلي که احتياج به ورود مدير ارشد شهرستان و يا نمايندگان باشد را تاکنون نداشته‌ايم و اين از نقاط مثبت و تعامل خوب اعضاي شوراهاي اسلامي شهرهاي شهرستان ملاير است.

  وي با تقدير از زحمات محمدرضا بشري، شهردار سابق شهر سامن افزود: ايشان يکي از بهترين شهرداران استان همدان بود و مدير ارشد استان نيز اعتماد کاملي به ايشان داشته است.

  وي ادامه داد: تعامل و هماهنگي خوب و مناسب با اعضاي شوراي شهر و مديريت شهرستان ازجمله نقاط مثبت شهردار سابق بوده که اميدوارم شهردار جديد نيز همين راه را ادامه دهد. 

   

  **لازم به ذکر است که، هاشم اسکندري به‌عنوان شهردار جديد شهر سامن معرفي و از زحمات محمدرضا بشري به‌عنوان شهردار سابق سامن تقدير شد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 105
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.