بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 235
هفته جاری: 1058
ماه جاری: 2789
تاکنون: 1371346
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  ديدار مديرکل حفاظت محيط‌ زيست استان همدان با فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير: شهرستان ملاير به لحاظ مناطق حفاظت‌شده در سطح استان داراي موقعيت ويژه‌اي است و اين مي طلبد تا مراقب‌هاي ويژه‌اي هم از اين مناطق صورت پذيرد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، صبح روز سه‌شنبه، مديرکل حفاظت محيط‌زيست استان همدان با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير ديدار نمودند.

  فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در اين ديدار اظهار داشت: با توجه به گستردگي محيط‌زيست در شهرستان ملاير، وظايف همکاران محيط زيستي نيز از حساسيت ويژه‌اي برخوردار است.

  وي ادامه داد: شهرستان ملاير به لحاظ مناطق حفاظت‌شده در سطح استان داراي موقعيت ويژه‌اي است و اين مطلبد تا مراقب‌هاي ويژه‌اي هم از اين مناطق صورت پذيرد.

  وي اظهار داشت: فعاليت‌هاي صنعتي همواره با مشکلات زيست‌محيطي روبرو هستند، پس بايد با تعامل و هم‌فکري اين تبعات و مشکلات را به حداقل برسانيم.

  فرماندار ويژه شهرستان ملاير تصريح کرد: به دليل اين‌که واحدهاي توليدي و حتي واحدهاي کشاورزي نياز به مجوز از محيط‌زيست دارند همين امر سبب شده تا تعامل خوب و مناسبي بين بسياري از دستگاه‌هاي اداري شهرستان با محيط‌زيست برقرار باشد.

  وي تأکيد کرد: در سطح شهرستان اولويت‌ها مشخص‌شده‌اند و قطعاً يکي از اولويت‌هاي اصلي حفظ و حراست از فضاهاي محيط زيستي در شهرستان در کنار ساير کارها است.

  فتحي با اشاره به تأثير آموزش بر افراد افزود: يکي از مواردي که مي‌تواند به کمک محيط‌زيست بيايد، آموزش آحاد مردم به‌ويژه در روستاهايي که در محدوده مناطق حفاظت‌شده و شکارممنوع واقع‌شده‌اند.

  وي تأکيد کرد: تالاب آق گل که در شهرستان ملاير واقع‌شده است يکي از مناطق گردشگري شهرستان است که بايد با تعامل و همکاري بتوانيم اين تالاب را احياء نماييم.

  **در ادامه عادل عربي، مديرکل حفاظت محيط‌زيست استان همدان عنوان داشت: شهرستان ملاير دومين شهرستان بزرگ و پرجمعيت استان است ولي به لحاظ زيست‌محيطي و وجود مناطق محافظت‌شده و شکارممنوع اولين شهرستان استان مي‌باشد.

  وي ادامه داد: در شهرستان ملاير 2 منطقه محافظت‌شده و 3 منطقه شکارممنوع وجود دارد که نگين استان همدان هستند و اهميت ويژه‌اي دارند.

  وي تصريح کرد: در مناطق محافظت‌شده معادن و يا واحدهاي صنعتي وجود دارند که اين نشان از تعامل خوب محيط‌زيست با صنعت است.

  مديرکل محيط‌زيست استان همدان با اشاره به تأثير آموزش افزود: اين آموزش‌ها در دستور کار محيط‌زيست استان و شهرستان وجود دارد و در اين راستا نياز به تعامل و همکاري با ساير ادارات دولتي هستيم.

  وي خاطرنشان کرد: نگاه ما يک نگاه همسو با توسعه و اشتغال در استان است و در همين راستا با صنايع و واحدهاي مختلف توليدي همکاري خوبي داشته‌ايم.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 87
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.