بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 172
هفته جاری: 995
ماه جاری: 2726
تاکنون: 1371283
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير از پايگاه حفاظت محيط زيست شهيد عبدالله ياري و منطقه حفاظت شده لشگردر
 • فتحي: تنوع زيستي موجود در منطقه از سرمايه هاي ارزشمند و بينا نسلي کشور و ميراثي بشري است که بايد براي تمامي انسان ها و در تمامي نسل ها حفظ و نگهداري شود.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح امروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، با حضور در پايگاه حفاظت محيط زيست شهيد عبدالله ياري و منطقه حفاظت شده لشگردر شهرستان ملاير، ضمن تقدير از تلاش ها و زحمات محيط بانان و کارکنان اداره محيط زيست، از نزديک در جريان برخي از مسائل و مشکلات اين عزيزان در راستاي محافظت از گونه هاي جانوري و تنوع زيست محيطي شهرستان قرار گرفت.

  فرماندار ويژه ملاير در اين بازديد با اداي احترام به روح بلند شهيد ياري و اشاره به اهميت و جايگاه حفاظت از محيط زيست و نگاهداري از گونه هاي نباتي و جانوري براي نسل هاي آتي، تنوع زيستي موجود در منطقه را از سرمايه هاي ارزشمند و بينا نسلي کشور و شهرستان برشمرد و افزود: اين داشته هاي ارزنده تنها به ما و کساني که در اين زيست بوم زندگي مي کنيم تعلق ندارد، بلکه ثروت و ميراثي بشري است که بايد براي تمامي انسان ها و در تمامي نسل ها حفظ و نگهداري شود.

  معاون استاندار همدان خدمات و تلاش هاي محيط بانان در راستاي حفاظت از گونه هاي جانوري و وحوش منطقه را اقدامي شايان و در خور ستايش ارزيابي و افزود: انجام بهينه و شايسته اين تلاش ها نيازمند مساعدت و همراهي آحاد مردم، بويژه جوانان، بانوان و فعالان زيست محيطي است.

  فتحي حفاظت از محيط زيست را بيش از اقدامات مراقبتي، نيازمند فرهنگ سازي و اطلاع رساني در خصوص اهميت اين گونه ها و تنوع زيستي براي تداوم حيات و بقاي ما بر عرصه خاکي دانست و افزود: با عنايت به وجوه زيبايي شناسانه و درک جلوه هاي رحمت و قدرت آفريدگار در خلق اين گونه گوني و زيبايي شگفت آور عرصه خلقت، زمين و محيط زيست، يگانه سرمايه موجود براي تداوم حيات ما و ديگر جانوران و گياهان است که ناگزير از حفظ آن هستيم.

  فرماندار ويژه ملاير اين نگاه که ما يگانه صاحبان و ذي حقان محيط زيست و زمين و آب و هوا هستيم را نگاهي انسان مدارانه ارزيابي و افزود: اين نوع نگاه با مباني شرعي و اصول اعتقادي ما نيز در تعارض بوده و دين و آيين ما هيچ يک از اقداماتي که در راستاي آسيب رساني به طبيعت و گونه هاي نباتي و جانوري صورت مي پذيرد را مورد تاييد قرار نمي دهد.

  شايان ذکر است، پيش از سخنان فتحي، شعبانلو، معاون مديرکل و مدير حفاظت از محيط زيست شهرستان نيز در گزارشي، اهم مسائل و مشکلات اين اداره در حيطه انجام وظايف و مسئوليت هاي محوله را با فرماندار ويژه ملاير در ميان گذاشت.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 87
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.