کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 224
هفته جاری: 1567
ماه جاری: 17999
تاکنون: 1474822
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  سرپرست معاونت سياسي استانداري همدان:
 • پس از گذشت 40 سال از عمر با برکت انقلاب، به هر گوشه و صحنه اي از نظام جمهوري اسلامي که نگاه مي کنيم، پر از افتخار و مباهات است و دستاوردهاي انقلاب موج مي زند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، ابوالقاسم الماسي روز پنجشنبه در آيين بهره برداري از طرح هاي عمراني ملاير در جمع اهالي روستاهاي «انوج» و «ضربعلي» افزود: انقلاب خدمات بزرگي براي ملت ايران ارايه کرد که بايد به درستي تبيين و بازگو شود.

  وي با بيان اينکه حدود 80 درصد از جمعيت کنوني در زمان انقلاب نبودند تاکيد کرد: در 40 سال گذشته تلاش و جانفشاني هايي از سوي بزرگان، شهدا، امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب انجام شد که بايد نسل جوان از اين رشادت ها و افتخارهاي نظام و انقلاب مطلع شود.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان بيان کرد: براي اينکه آينده بهتري براي جوانان ما رقم بخورد، بايد دستاوردهاي انقلاب و نظام اسلامي براي جوانان بازخواني شود.

  الماسي با اشاره به روند بهبود و آسان سازي شرايط زندگي مردم در روستاها و عمران و آباداني اين مناطق در 40 سال گذشته اظهار داشت: چهره امروز روستاها و بهره مندي آنها از امکانات رفاهي بسيار خوشحال کننده است و به نظام و انقلاب بايد افتخار کنيم.

  وي ادامه داد: يکي از شعارها و اهدافي که امام خميني(ره) و شهدا دنبال مي کردند، برقراري عدالت و محروميت زدايي بود که به خوبي تحقق پيدا کرده است.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان گفت: امروز تمامي روستاهاي ما از نعمت هاي آب، برق، گاز، تلفن، راه آسفالت روستايي و جاده بهره مند هستند و اين از دستاوردهاي مهم انقلاب است.

  الماسي با بيان اينکه به همت شوراهاي اسلامي روستا و دهياران بافت بسياري از روستاها از برخي شهرها نيز بهتر شده است ادامه داد: خدماتي که امروز در روستاها ارايه مي شود، حتي با برخي شهرها قابل مقايسه نيست.

  وي روند رشد حوزه بهداشت و درمان بويژه در روستاها را از ديگر دستاوردهاي مهم انقلاب برشمرد و بيان کرد: جوانان ما هم اکنون در دورترين نقاط روستايي داراي تحصيلات عالي دانشگاهي هستند.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان با تاکيد بر اينکه با بيان دستاوردهاي انقلاب و نظام بايد اين خدمات براي مردم بيشتر قابل لمس باشد گفت: در 40 سال گذشته با وجود تمام سختي ها، مشکلات، توطئه ها، تحريم ها، فشارهاي اقتصادي و جنگ تحميلي از سوي دشمنان، خدمات نظام چشمگير است.

  الماسي از بين رفتن فاصله بين مردم و مسئولان را از ديگر دستاوردهاي نظام و انقلاب برشمرد و افزود: مردم امروز به راحتي مي توانند مسايل و مشکلات خود را با مسئولان مطرح کنند، چراکه مسئولان نظام از جنس مردم و به راحتي در دسترس هستند.

  وي با بيان اينکه نمونه بارز خدمت رساني مسئولان به مردم را در بين نمايندگان و مسئولان شهرستان ملاير شاهد هستيم تاکيد کرد: اين انجسام، وحدت و همراهي بايد همچنان برقرار باشد.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامي ايران انسان هايي با بينش و بصيرت بالا تربيت و پرورش داده است که بتوانند تاثيرگذار باشند و مردم را در تمامي عرصه ها همراهي کنند.

  الماسي همچنين بهسازي روستايي را يکي از اقدامات بزرگ نظام در اقصي نقاط کشور عنوان و اين خدمات بنياد مسکن را شايسته تقدير دانست و گفت: براي فراهم کردن شرايط مساعد براي زندگي مردم در روستاها تلاش هاي زيادي انجام شده که آثار ماندگار اين نهاد در تمامي روستاها مشهود است.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 79
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.