بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 195
هفته جاری: 1018
ماه جاری: 2749
تاکنون: 1371306
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  ديدار معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير با مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان همدان
 • فتحي: جمع آوري و تصفيه پس­آب شهر ملاير يکي از ظرفيت هاي خوب و مناسب توسعه در اين شهرستان است که مي توان از آن در راستاي توسعه کشت انواع گياهان غير مثمر نيز استفاده کرد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه ملاير، صبح امروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، در نشست مشترکي ميزبان حسيني بيدار، مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان بود.

  فرماندار ويژه ملاير در اين ديدار، ضمن تجليل از خدمات و تلاش هاي صورت گرفته در راستاي توسعه شبکه و ارتقاء کيفيت آب شرب ملاير، يکي از اقدامات خوب و شايسته سال هاي اخير مجموعه آبفا در شهرستان را توسعه شبکه جمع آوري فاضلاب شهري عنوان و افزود: جمع آوري و تصفيه پس­آب شهر ملاير يکي از ظرفيت هاي خوب و مناسب توسعه در اين شهرستان است که مي توان از آن در راستاي توسعه کشت انواع گياهان غير مثمر نيز استفاده کرد.

  فتحي ملاير را شهرستاني با ظرفيت هاي بالاي توسعه فرهنگي و اقتصادي عنوان و افزود: از مردم فهيم و فرهنگ مدار شهر ملاير نيز که با صبوري و بردباري خود مجموعه مديريت ارشد شهرستان را در توسعه اين زيرساخت مهم و حياتي ياري نمودند، کمال تشکر را داريم.

  حسيني بيدار، مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان نيز در سخناني، ضمن تقدير از همکاري و مساعدت مديريت ارشد شهرستان در راستاي پيشبرد پروژه توسعه شبکه فاضلاب افزود: يکي از اهداف مهم و برنامه هاي اساسي ما از توسعه شبکه جمع آوري فاضلاب، پيش گيري از آلودگي منابع و سفره هاي آب زيرزميني است که اميدواريم با مشارکت شهروندان ارجمند در اتصال به شبکه فاضلاب از آلودگي اين منابع مهم و حياتي پيشگيري شود.

  اين مقام مسئول شهرستان ملاير را شهرستاني مهم و مورد توجه مديران استاني عنوان و افزود: در تمام برنامه ريزي ها، توجه خاصي نسبت به ملاير وجود دارد و ما تعامل با مديريت ارشد شهرستان ها در برنامه ريزي هاي خود را واجد اهميت خاص مي دانيم.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 77
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.