بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 207
هفته جاری: 1030
ماه جاری: 2761
تاکنون: 1371318
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  در ديدار مديرکل صداوسيماي مرکز همدان با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير مطرح شد:
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير: تأثيري که اطلاع‌رساني و رسانه در توسعه هر شهرستان و منطقه‌اي مي‌تواند داشته باشد بر کسي پوشيده نيست.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز يکشنبه، در ديدار با مديرکل صداوسيماي استان همدان اظهار داشت: تأثيري که اطلاع‌رساني و رسانه در توسعه هر شهرستان و منطقه‌اي مي‌تواند داشته باشد بر کسي پوشيده نيست.

  وي ادامه داد: رسانه مي‌تواند دستاوردها را به مردم ارائه دهد و همچنين درخواست‌هاي مردمي را نيز به دولت‌ها منتقل کند و اين نقش دوسويه دارد.

  وي تصريح کرد: شهرستان ملاير دومين شهرستان بزرگ و پرجمعيت استان است و ظرفيت‌هاي بالايي دارد که بايد بهتر ديده و انعکاس داده شود.

  فتحي عنوان داشت: شهرستان ملاير ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي زيادي براي پخش در شبکه استاني و شبکه‌هاي سراسري دارد که بايد موردتوجه قرار گيرد.

  وي خاطرنشان کرد: مکان مناسب براي تأسيس راديو شهري ملاير ديده‌شده است و اميدوارم که شاهد تأسيس اين راديو در ملاير باشيم.

  وي افزود: استاندار محترم استان همدان شناخت و اشرافيت بالايي نسبت به شهرستان ملاير دارد و اين‌يک فرصت براي اين شهرستان است.

  وي با اشاره به چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي،تأکيد نمود: بايد تلاش شود تا دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از طريق رسانه‌هاي مختلف براي عموم مردم بازگو شود.

  **در ادامه مهدي دهقان نيري، مديرکل صداوسيماي مرکز همدان، اظهار داشت: شبکه‌هاي استاني و محلي فلسفه وجودي کاملاً علمي دارد و بر اين اساس بايد برنامه‌ريزي شود.

  وي تصريح کرد: وجود شبکه استاني همدان يک ظرفيت و پتانسيلي است که بايد بتوانيم با همکاري و تعامل همه دستگاه‌هاي در همه شهرستان‌ها از اين فرصت استفاده نماييم.

  وي بيان داشت: مديران در تهيه طرح‌ها و پروژه‌ها بايد پيوست‌هاي رسانه‌اي را نيز يکي از اولويت‌هاي اصلي کار مدنظر قرار دهند.

  وي با اشاره به تبليغات منفي رسانه‌هاي خارجي عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، عنوان داشت: رسانه‌هاي مي‌توانند ديدگاه‌هاي مردم را تغيير دهند و بايد از اين ظرفيت در شبکه‌هاي استاني حداکثر استفاده به عمل آيد.

  وي شهرستان ملاير را شهرستاني باقابليت‌ها و ظرفيت‌هاي بالا عنوان و بيان داشت: رسانه‌ها کمک‌حال دولت‌ها هستند و در اين زمينه مي‌توانند بسيار مؤثر باشند. 

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 40
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.