بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 196
هفته جاری: 1019
ماه جاری: 2750
تاکنون: 1371307
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  امام جمعه ملاير گفت:
 • در گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب تبيين شده جوانان بايد پُست هاي کليدي را در دست گيرند و راه را با ايمان، دانش، علم و فناوري ادامه دهند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، حجت الاسلام محمدباقر برقراري روز يکشنبه در ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان ملاير افزود: توصيه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب بيشتر خطاب به جوانان است و رويکرد حاکميت و رهبري به جوانان بسيار چشمگير و پررنگ است.

  وي با بيان اينکه جوانان ما در طول 40 سال از عمر انقلاب در هر عرصه اي ورود پيدا کردند، خوش درخشيدند بيان کرد: سابقه جوانان محدود به 40 سال نيست، بلکه ميليون ها سال سابقه جوان درخشندگي و بالندگي است.

  حجت الاسلام برقراري با بيان اينکه خيرخواهي جوانان از تاکيدات قرآن بوده است تاکيد کرد: بر اين اساس بايد همواره خواسته ها و نيازهاي جوانان را بشناسيم و در حوزه هاي مختلف به ويژه ايجاد نشاط جوانان برنامه ريزي کنيم.

  امام جمعه ملاير نشاط جوانان را همان عزت و آبروي آنان دانست و گفت: يکي از لازمه هاي نشاط جوانان، ايجاد شغل براي آنان است و دستگاه هاي اجرايي بايد تلاش خود را براي اشتغالزايي جوانان متمرکز کنند.

  حجت الاسلام برقراري با تاکيد بر اينکه روند اعطاي تسهيلات اشتغالزايي به جوانان بايد آسان سازي شود ادامه داد: غُل و زنجيرها بر سر راه اشتغال جوانان بايد باز شود.

  وي ايجاد اشتغال را يکي از راه هاي نشاط جوانان و حفظ عزت و آبروي آنان دانست و افزود: علاوه بر اين معنويت، دين و ايمان از ديگر نيازهاي جوانان است که به آنها خط و جهت مي دهد.

  حجت الاسلام برقراري بيان کرد: همانگونه که رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس از نيروي جواني و ايمان خود براي ايستادن در مقابل دشمنان استفاده کردند، امروز نيز جوانان ورزشکار ما در صحنه هاي ورزش به مصاف دشمنان دين نمي روند و اين همان تربيت ديني است.

  وي رعايت ححاب و عفاف و اقامه نماز توسط بانوان ورزشکاران در ميادين ورزشي را از نمونه هاي بارز تربيت ديني برشمرد و گفت: مسئولان نظام امروز آموزه هاي ديني را در دستور کار خود قرار داده اند و تربيت ديني و اسلامي جوانان ما خوش درخشيده است و زمينه همچنان مهيا است.

  امام جمعه ملاير برگزاري اين نشست را نشان از اهميت دادن به جوانان و تلاش براي رفع نيازها و خواسته هاي آنان برشمرد و تاکيد کرد: با ورود به دهه پنجم انقلاب گام هاي خوبي بايد براي رفع نيازهاي جوانان در گام دوم انقلاب برداشته شود.

  رويکرد ما در گام دوم انقلاب استفاده از نيروي جوان است

  مديرکل ورزش و جوانان همدان نيز با اشاره به پشت سر گذاشتن چهلمين بهار انقلاب اسلامي در سال جاري گفت: رويکرد مهم ما در گام دوم انقلاب، استفاده از توان و ظرفيت نيروي مستعد جوان است که در اين مسير بايد گام هاي محکمي برداريم.

  محسن جهانشير افزود: طبق تاکيدات رهبر معظم انقلاب بايد از اين فرصت نهايت بهره و استفاده را براي ورود جوانان داشته باشيم.

  وي با بيان اينکه همدان در تمامي حوزه ها به عنوان يک استان پيشرو در وزارت ورزش و جوانان مطرح است بيان کرد: در ادامه راه بايد اين برتر بودن با کيفيت بخشي به برنامه ها و اقدامات حفظ شود و بتوانيم همانند گذشته الگويي براي ساير استان ها باشيم.

  مديرکل ورزش و جوانان همدان بر لزوم حفظ اين جايگاه تاکيد کرد و افزود: تمامي دستگاه هاي اجرايي استان و شهرستان ها با خدمت رساني بيشتر به امور جوانان بايد همواره ياريگر ما باشند.

  جهانشير لازمه استفاده از ظرفيت جوانان را همدلي و در کنار هم بودن و استفاده از ظرفيت سازمان هاي مردم نهاد عنوان و اظهار داشت: جوانان در اين زمينه به خوبي خود را ثابت کردند و بايد تمامي دستگاه هاي اجرايي نيز در حمايت و استفاده از ظرفيت سمن ها ورود پيدا کنند.

  وي ضمن تقدير از مديران عامل بانک ها به ويژه صندوق کارآفريني اميد در اعطاي تسهيلات اشتغالزايي به جوانان گفت: عملکرد اين نهادها موجب شد ما بتوانيم رتبه خوبي را در اين زمينه کسب کنيم.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 46
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.