بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 48
هفته جاری: 529
ماه جاری: 1301
تاکنون: 1330084
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان گفت:
 • با توجه به اقدامات اثرگذار و مطلوبي که در سال جاري در حوزه جوانان اين شهرستان انجام شد، بر اساس ارزيابي صورت گرفته ستاد ساماندهي امور جوانان ملاير موفق شد رتبه برتر استان همدان را به خود اختصاص دهد.
 • به گزارش روابط عموي فرمانداري، به نقل از ايرنا، فتحي روز يکشنبه در ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان ملاير اظهار داشت: با توجه به اينکه يکي از اولويت هاي مهم دولت تدبير و اميد توجه به امور جوانان است، رويکرد ما نيز طبق سياست دولت توجه به امور جوانان است.

  وي با بيان اينکه دولت تدبير و اميد در عمل با اهتمام جدي به حوزه جوانان پرداخته است بيان کرد: نمونه بارز آن استفاده از ظرفيت جوانان در پُست هاي مديريتي و استفاده از مشاوران جوان در قالب هيات انديشه ورز جوان است که در دولت دکتر روحاني اين هيات شکل گرفت.

  فرماندار ويژه ملاير پرداختن به مشکلات جوانان در حوزه هاي مختلف اشتغال، ازدواج و استفاده از ظرفيت دستگاه هاي اجرايي در رفع نيازهاي جوانان را از اقدامات مهم برشمرد و ادامه داد: اين اقدامات به ويژه پرداختن به سلامت اجتماعي جوانان قابل تقدير است.

  فتحي با بيان اينکه دولت تدبير و اميد در استفاده از نيروهاي جوان در پُست هاي مديريتي پيشگام است افزود: اميدواريم با تدابيري که رهبر معظم انقلاب و مسئولان کشوري انديشيده اند، سال آينده سالي خوب به ويژه در حوزه اقتصادي و ايجاد اشتغال براي جوانان باشد.

  وي همچنين به توطئه هاي بي شمار دشمن براي تحت فشار قرار دادن مردم به ويژه در حوزه معيشت و اقتصاد گفت: به طور قطع با همدلي، وفاق و بهره گيري از رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اين مرحله سخت را نيز با موفقيت پشت سر مي گذاريم.

  معاون استاندار همدان با اشاره به تدوين سند راهبردي توسعه ملاير و تشريح آن با حضور استاندار همدان و مديران کل استاني در هفته گذشته بيان کرد: با تدوين اين سند چشم انداز مشخصي براي اين شهرستان تعيين شد.

  فتحي همچنين به آمادگي دستگاه هاي اجرايي اين شهرستان براي عيد نوروز و پذيرايي از مسافران نوروزي گفت: با توجه به اينکه ملاير شهر جهاني انگور و شهر ملي منبت است، نوروز سال 98 شاهد ورود گردشگران و مسافران بيشتري به اين شهرستان هستيم.

   اجراي 58 مصوبه در ستاد ساماندهي امور جوانان ملاير

  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير نيز اظهار داشت: امسال 9 جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان در اين شهرستان برگزار شد که 60 مصوبه به همراه داشت و از اين تعداد 58 مصوبه اجرايي شد.

  سعيد کتابي با اشاره به انجام اقدامات اثرگذار اين ستاد با تشکيل کميته هاي زيرمجموعه و تشکيل سمن هاي مختلف به عنوان بازوان توانمند دولت افزود: سازمان هاي مردم نهاد در اين شهرستان عملکرد بسيار خوبي در حوزه هاي مختلف داشتند که قابل تقدير است.

  وي با بيان اينکه براي رفع نيازها و خواسته هاي جوانان نيازمند مشارکت و همراهي بيشتر دستگاه هاي اجرايي هستيم، خطاب به مديران تاکيد کرد: مديران بايد جوان محور باشند و به جوانان اعتماد کنند.

  کتابي با اشاره به ظرفيت ويژه اين شهرستان در حوزه جوانان گفت: در راستاي ايجاد نشاط اجتماعي جوانان خلاء بزرگي وجود دارد که بايد با برنامه ريزي مسنجم و مدون رفع شود

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 28
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.