بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 187
هفته جاری: 1010
ماه جاری: 2741
تاکنون: 1371298
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان ملاير برگزار شد:
 • معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ملاير: منابع آب‌هاي موجود متعلق به نسل‌هاي آينده نيز است و تلاش شود تا مديريت صحيحي در اين زمينه صورت‌پذير.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، حسين فارسي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، ظهر روز سه‌شنبه، در اين جلسه اظهار داشت: منابع آب‌هاي موجود متعلق به نسل‌هاي آينده نيز است و تلاش شود تا مديريت صحيحي در اين زمينه صورت‌پذير.

  وي با اشاره به مصرف بهينه آب، عنوان داشت: بايد تلاش شود تا همه چاه‌ها به کنتورهاي هوشمند استفاده شوند و همچنين از آبياري‌هاي نوين جايگزين آبياري‌هاي سنتي و پرمصرف گردد. 

  وي ادامه داد: يکي ديگر از روش‌هاي مديريت و کنترل منابع آب در شهرستان، استفاده و ترغيب کشاورزان به سمت کاشت محصولات کم آب بر است.

  وي تأکيد کرد: جلسات و کميته‌هاي زيرمجموعه شورا فقط به برگزاري جلسات ختم نشود، بلکه بايد مصوبات تا اجراي نهايي آن پيگيري شود.

  وي تأکيد کرد: برخي از دستگاه‌ها وظيفه ذاتي‌شان مديريت و کنترل از منابع آب است و در اين زمينه ديگر دستگاه‌هاي نيز  تعامل و همکاري لازم را با آن‌ها داشته باشند.

  فارسي عنوان داشت: هدف ما در جلسات اجراي صحيح و به‌موقع قانون است و در اين زمينه نيز هيچ‌گونه کوتاهي نخواهيم آمد.

  وي در راستاي مديريت صحيح منابع آب در سطح بخش‌ها نيز بيان داشت: بخشداران و دستگاه‌هاي مرتبط، جلساتي با افراد ذي‌نفوذ، ائمه جمعه و جماعات، شوراها و دهياران برگزار نمايند و آن‌ها را در اين امر مهم و خطير به ياري بطلبند.

  وي خاطرنشان کرد: آموزش و فرهنگ‌سازي به‌صورت مستمر و در طول سال مي‌تواند تأثير بسزايي در کنترل و مديريت آب‌هاي  موجود داشته باشد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 62
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.