بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 750
هفته جاری: 3925
ماه جاری: 20498
تاکنون: 1385501
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  همزمان با سالروز ولادت با سعادت زينب کبري (س) و روز پرستار در آيين نکوداشت بزرگ بانوي خير عرصه سلامت ملاير زنده ياد «سکينه ترکمان سهرابي» ملقب به «فخرالحاجيه» از بانوان خير و نيکوکار عرصه سلامت شهرستان ملاير تجليل شد.
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير: اين بزرگان در کنار سابر خيّران، اسوه و نماد سرمايه اجتماعي شده اند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير عصر پنجشنبه در آيين نکوداشت بزرگ بانوي عرصه سلامت زنده ياد بانو «فخرالحاجيه» و همايش تجليل از بانوان خير عرصه سلامت شهرستان ملاير، وجود سرمايه و منابع عظيم انساني و اجتماعي را لازمه توسعه در هر کشوري دانست و افزود: هر جامعه اي با داشتن سرمايه عظيم انساني به توسعه مي رسد.

  فتحي خيران، نيکوکاران و واقفان را سرمايه هاي عظيمي دانست که خود را در مقابل ديگر همنوع خود موظف و مسئوليت پذير مي دانند و تمام تلاششان را صرف انجام کار خير و خدمت به خاک و سرزمين خود مي کنند.

  وي بانو «فخرالحاجيه» را از جمله اين افراد خير و نيکوکار برشمرد و گفت: اين بانوي بزرگ عرصه نيکوکاري بخش بزرگي از مال و دارايي خود را در راستاي احداث بيمارستان و مدرسه وقف کرد که اين اقدام وي در نوع خود بي نظير است.

  فرماندار ويژه ملاير تجليل و نکوداشت نام و ياد بزرگان ديگري همچون دکتر بابک، دکتر راستان و دکتر بهنامجو که در عرصه خير قدم برداشته اند را لازم دانست و ادامه داد: اين بزرگان در کنار سابر خيران اسوه و نماد سرمايه اجتماعي شده اند.

  فتحي بيان کرد: خيران و نيکوکاران همانند شهدا، جانبازان و ايثارگران در ذهن مردم نقش بسته اند و در گذر تاريخ فراموش نمي شوند و هميشه جاويدان هستند.

  وي نقش بانوان خير و نيکوکار را در اين عرصه بسيار اثرگذار و مهم برشمرد و از دستگاه هاي متولي درخواست کرد به سرعت آرامگاهي در خور شان و جايگاه بانو فخرالحاجيه با استفاده از طراحي مهندسان مجرب احداث و تنديس وي نيز نصب شود.

  فرماندار ملاير تاکيد کرد: در حال حاضر تمامي زيرساخت هاي لازم براي حضور خيّران و بويژه سرمايه گذاران در شهر ملي منبت و شهر جهاني انگور مهيا است.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 34
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.