بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 616
هفته جاری: 616
ماه جاری: 17471
تاکنون: 1439540
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با تعدادي از مسئولين استاني و شهرستاني:
 • توسعه همه‌جانبه شهرستان براي ما اهميت ويژه‌اي دارد و در اين راه همه مديران بايد پا به کار باشند و جهادي عمل نمايند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز يکشنبه در ديدار با تعدادي از مديران استاني و شهرستاني بيان داشت: توسعه همه‌جانبه شهرستان براي ما اهميت ويژه‌اي دارد و در اين راه همه مديران بايد پا به کار باشند و جهادي عمل نمايند.

  وي افزود: ملاير مبادي ورودي و خروجي متعددي دارد و در حوزه جايگاه‌هاي عرضه سوخت در اين مبادي مشکلي وجود ندارد و خدمات لازم به مردم و مسافران ارائه مي‌شود.

  وي تصريح کرد: خوشبختانه با تلاش‌هايي که در حوزه شرکت پخش فرآورده‌هاي نفتي صورت مي‌گيرد مشکلي در اين حوزه در شهرستان وجود ندارد.

  وي ادامه داد: شهرستان ملاير به لحاظ وجود انبار نفت مناسب و جايگاه‌هاي عرضه سوخت شرايط خوبي دارد و بايد تلاش شود تا اين وضعيت بهتر نيز شود.

  ولدي با ترسيم چشم‌اندازهاي توزيع برق در شهرستان بيان داشت: بررسي و رفع مسائل برق شهرستان در حوزه‌هاي گوناگون، با تدوين برنامه زمان‌بندي و منابع معين در دستور کار شهرستان و استان است.

  وي تأکيد کرد: ساماندهي بازار ملاير يکي از اولويت‌هاي اساسي و مهم شهرستان در حوزه ايمن‌سازي توزيع نيروي برق است.

  وي تصريح کرد: با غفلتي که نسبت به توسعه زيرساخت‌ها و رفع مشکلات برق ملاير درگذشته صورت گرفته، شهرستان ملاير نيازمند يک عزم راسخ و اقدام عاجل در راستاي رفع مسائل و گذر از شرايط کنوني خود است.

  وي در ديدار با مدير شعب بانک کشاورزي شهرستان نيز تأکيد کرد: ملاير رتبه نخست پرداخت تسهيلات توسعه اشتغال روستايي و مکانيزاسيون کشاورزي را دارد.

  وي تأکيد کرد: بهسازي و نوسازي صنايع غذايي و فرآوري محصولات کشاورزي يکي از اولويت و ضرورت‌هاي شهرستان در حوزه صنايع کشاورزي است.

  ولدي در ديدار با رئيس امور منابع آب شهرستان نيز عنوان کرد: بايد با اصلاح الگوي مصرف و به‌روزرساني شيوه‌هاي مصرف آب در حوزه کشاورزي استفاده از آب‌هاي زيرزميني را کاهش دهيم.

  وي خاطرنشان کرد: 35 کيلومتر از خط انتقال آب سد کلان به شهر ملاير انجام‌شده و 3 کيلومتر باقيمانده نيز در حال انجام است.

  وي در ديدار با فرمانده انتظامي شهرستان نيز اظهار داشت: امنيت مناسب و پايداري را در سطح کشور و همچنين شهرستان داريم که مرهون زحمات و تلاش‌هاي نيروهاي نظامي و انتظامي است.

  وي ادامه داد: نيروي انتظامي بسترساز امنيت پايدار در شهرستان است و وظيفه همه مسئولين و مردم همکاري و تعامل با اين عزيزان است.

  وي تأکيد داشت: هرچقدر نيروي انتظامي قوي‌تر و مجهزتر شود شهرستان نيز از آن منتفع خواهد شد و شهرستاني امن‌تر خواهيم داشت.

  وي تأکيد کرد: شهرستان ملاير آباد و سربلند است و وظيفه‌داريم با ياري و تعاملي که در شهرستان وجود دارد اين وضعيت را بهبود بخشم و اين حق همه همشهريان عزيز ملايري است.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 149
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.