بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 598
هفته جاری: 598
ماه جاری: 17453
تاکنون: 1439474
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت:
 • تکميل مسير چهارخطه ملاير _ آورزمان به نهاوند به عنوان يکي از راه هاي پرتردد و حادثه خيز اين شهرستان يکي از ضرورت ها است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير به نقل از ايرنا، قدرت الله ولدي در ديدار مديرکل راه و شهرسازي همدان با وي با بيان اينکه در سند راهبردي توسعه در افق سه ساله اين شهرستان تکميل محورهاي چهارخطه از جمله اقدامات مهم و داراي اولويت است افزود: در حال حاضر پيمانکار اين طرح تعيين و با تخصيص رديف اعتبار ملي تجهيز کارگاه نيز انجام شده است.

  وي ادامه داد: ?? کيلومتر از اين محور پيمان سپاري شده است و به زودي آغاز رسمي عمليات اجرايي چهارخطه محور ملاير، آورزمان به نهاوند با حضور يکي از مسئولان ارشد کشوري انجام مي‌شود.

  فرماندار ويژه ملاير درباره تکميل مسکن مهر نيز اظهار داشت: در سفر اخير قائم مقام وزير راه و شهرسازي به اين شهرستان، از مجموع ??? ميليارد ريال اعتبار استاني براي ساماندهي و تکميل محوطه سازي مساکن مهر، ??? ميليارد ريال از اين رقم به مساکن مهر ملاير اختصاص يافت.

  ولدي افزود: در همين رابطه مقرر شد شهرداري ملاير در تفاهم نامه‌اي با راه و شهرسازي، عمليات اجرايي محوطه سازي مسکن مهر را آغاز کند و اداره راه و شهرسازي نيز متعهد شد با تهاتر زمين يا تخصيص اعتبار، هزينه‌هاي شهرداري را پرداخت کند.

  وي تاکيد کرد: در راستاي ايجاد رونق ساخت و ساز و تأمين مسکن مورد نياز شهروندان ملايري، اداره راه و شهرسازي زمين‌هاي تحت تملک خود را به صورت مشارکت در ساخت، به انبوه سازان واجد شرايط واگذار و عوائد حاصل از ساخت و فروش اين واحدها را به شهرستان اختصاص دهد.

  معاون استاندار همدان با تاکيد بر اجراي طرح بازآفريني شهري، محدوده بازآفريني شهري ملاير را ??? هکتار عنوان کرد و گفت: در اين راستا پس از معرفي واحد مسکوني مستقر در محدوده بازآفريني توسط شهرداري ملاير به بانک و تأييد آن توسط اداره راه و شهرسازي، ??? ميليون ريال تسهيلات با سود ? درصد و ??? ميليون ريال تسهيلات با سود ?? درصد ساخت به متقاضيان پرداخت مي‌شود.

  پرونده مسکن مهر استان همدان امسال بسته مي شود

  مديرکل راه و شهرسازي همدان نيز بيان کرد: پرونده مسکن مهر در اين استان تا پايان امسال بايد تکميل و بسته شود.

  حسن رباني ارشد با بيان اينکه حدود ?? درصد از طرح مسکن مهر در اين استان تحقق پيدا کرده و واحدهاي مسکوني به متقاضيان تحويل شده است افزود: يک هزار و ??? واحد مسکن مهر در استان همدان باقي مانده است که در صدد هستيم تا پايان امسال اين تعداد تحويل متقاضيان شود.

  وي با بيان اينکه از اين تعداد ??? واحد به صورت سه جانبه است ادامه داد: در ملاير مسکن مهر سه جانبه نداريم و تنها ??? واحد از مسکن مهر ملاير باقي مانده است که به صورت تعاوني است و بايد تحويل شود.

  مديرکل راه و شهرسازي همدان اظهار داشت: اعتبار مورد نياز براي محوطه سازي و ديواره سازي حائل مساکن مهر ملاير ??? ميليارد ريال برآورد شد که قرار است از محل يارانه‌هاي غيرنقدي پرداخت شود و شهرداري ملاير به صورت تهاتري اين محوطه سازي را انجام دهد.

  رباني ارشد با تاکيد بر اينکه مساکن مهري که معارض حقوقي ندارند نيز بايد تکميل و تحويل شوند گفت: يکسري طرح‌هايي که از سال‌هاي قبل به اسم مسکن مهر بوده و به دليل نداشتن پيشرفت فيزيکي و متقاضي از سامانه حذف شده‌اند، در قالب غير مسکن مهر با انبوه سازان به صورت مشارکتي اجرا مي‌شود.

  وي همچنين به اشاره به سند راهبردي توسعه استان و شهرستان‌ها در حوزه راه و شهرسازي، ? طرح مهم چهارخطه محور ملاير، آورزمان به نهاوند و سه راهي سامن به بروجرد را از طرح‌هاي اولويت دار ملاير برشمرد و افزود: کل محور ملاير، آورزمان به نهاوند در حوزه اين شهرستان ?? کيلومتر است که به زودي با حضور يکي از مسئولان کشوري عمليات اجرايي آن به صورت رسمي آغاز مي‌شود.

  مديرکل راه و شهرسازي همدان ادامه داد: با توجه به اينکه طرح چهارخطه سه راهي سامن به بروجرد داراي رديف ملي نبود، مقرر شد سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي کشور از محل نقاط حادثه خيز براي اجراي اين طرح کمک کند.

  رباني ارشد با بيان اينکه اين طرح هم اکنون ? پيمانکار فعال دارد و در دست اجرا است بيان کرد: ? کيلومتر از ?? کيلومتر اين محور در سال هاي گذشته زير بار ترافيک رفته است و ? کيلومتر باقيمانده داراي حدود ?? درصد پيشرفت فيزيکي است که مقرر شد در صورت تخصيص اعتبار توسط سازمان راهداري، تا پايان فصل کاري اين طرح به اتمام برسد.

  وي با بيان اينکه حدود ?? ميليارد ريال براي اين طرح بدهي داريم گفت: برنامه ما اين است که تا پايان امسال ?? کيلومتر بزرگراه را در استان همدان تحويل دهيم.

  به گزارش ايرنا، در پايان اين ديدار از شهر سامن و ساماندهي ورودي اين شهر و چهارخطه سه راهي محور سامن به بروجرد بازديد و تصميمات لازم اتخاذ شد.

  شهرستان ملاير داراي يک هزار کيلومتر راه است که ??? کيلومتر آن بزرگراه است.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 108
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.