بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 622
هفته جاری: 622
ماه جاری: 17477
تاکنون: 1439498
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  در جلسه بررسي مسائل و مشکلات اسلام شهر آق گل عنوان شد:
 • معاون سياسي،اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير: وظيفه همه مديران ارائه خدمات صادقانه به مردم است که در اين زمينه بايد جهادي تلاش شود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، سعيد کتابي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، روز سه شنبه، در جلسه بررسي مسائل و مشکلات اسلامشهر آق گل عنوان داشت:  وظيفه همه مديران ارائه خدمات صادقانه به مردم است که در اين زمينه بايد جهادي تلاش شود

  وي خاطرنشان کرد: فرماندار ويژه شهرستان ملاير هر کدام از معاونين فرمانداري را مُعين يک بخش نموده است که مسائل و مشکلات بخش را مورد بررسي بيشتر و دقيق تري قرار دهد.

  وي ادامه داد: مسائل و مشکلات در يک بازه زماني مشخص پيگيري خواهند شد و از تمام ظرفيت شهرستان براي اين کار استفاده خواهد شد و اگر مشکلاتي باقي ماند از طريق استان و با تعاملي که با نمايندگان وجود دارد پيگيري‌هاي بعدي را ادامه خواهيم داد.

  وي تأکيد کرد: اسلامشهر آق گل با توجه به فاصله اي که از شهر ملاير دارد نياز است تا زيرساخت هاي ارتباطي و راه ها مجدد بررسي و اصلاحات لازم نيز صورت پذيرد.

  وي عنوان داشت:  بايد به دنبال سرمايه‌گذار مناسب با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل هايي که در اسلامشهر آق گل وجود دارد نيز باشيم.

  وي خاطرنشان کرد: يکي از پتانسيل‌هاي اسلامشهر آق گل تالاب آق گل است که يک ظرفيت گردشگري مناسبي را مي‌تواند براي منطقه رقم بزند.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 84
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.