بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 603
هفته جاری: 603
ماه جاری: 17458
تاکنون: 1439479
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان ملاير برگزار شد.
 • معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ملاير: ستاد ساماندهي امور جوانان شرح وظايف مشخص و معيني دارد که بايد بر اين اساس کار انجام پذيرد و نهايتا بر تسهيل گري امور جوانان ختم ‌شود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، روز سه شنبه، در جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان بيان داشت: جوانان از اقشار تاثيرگذار در جامعه ما هستند و مقام معظم رهبري و رئيس جمهور تاکيد ويژه اي بر کار براي جوانان دارند.

  وي خاطرنشان کرد: ستاد ساماندهي جوانان شرح وظايف مشخص و معيني دارد که بايد بر روي اين اساس کار انجام پذيرد که نهايتا بر تسهيل گري امور جوانان خطم مي‌شود.

  وي افزود: مسائل و مشکلات مربوط به جوانان مشخخص است و نياز است تا همه دستگاه‌ها به سمت مرتفع ساختن اين نيازبه ها پيش روند

  وي با اشاره به تعطيلات تابستاني بيان داشت: لازم است تا نياز سنجي بيشتري شود تا بتوانيم اوقات فراغت دانش آموزان جوانان و نوجوانان را پر نماييم و علاوه بر آن آموزش هاي مورد نياز را هم ارائه بدهيم.

  وي افزود: نياز است تا در بخشها هم با تشکيل جلسات براي جوانان پيگيري بيشتري در اين حوزه انجام دهند.

  وي تصريح کرد: شهرستان ملايرظرفيت و پتانسيل هاي خوبي براي جوانان و پر کردن اوقات فراغت  دارد که بايد استفاده بيشتر و مناسبت تري از آنها صورت پذيرد.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 74
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.