کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 530
تاکنون: 1477133
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ملاير در جمع دهياران شهرستان بيان کرد:
 • دهياران در حوزه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي و فرهنگي روستا که نهايتاً منجر به توسعه روستا مي‌شود فعاليت دارند و اين نشان از ظرفيت و توان بالاي اين عزيزان دارد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، حسين فارسي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، روز چهارشنبه، در گردهمايي دهياران شهرستان عنوان داشت: وجود دهياران يک ظرفيت و پتانسيل بزرگ براي شهرستان است که بايد از اين سرمايه انساني استفاده بهتري به عمل آيد.

  وي با اشاره به خسارت‌هاي وارده سيل اخير، خاطرنشان کرد: در بارش‌ها و سيل اخير در شهرستان ملاير دهياران زحمات زيادي کشيدند و تلاش‌ها براي اين بود که خسارت‌ها به حداقل برسد.

  فارسي افزود: دهياران در حوزه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي و فرهنگي روستا که نهايتاً منجر به توسعه روستا  مي‌شود فعاليت دارند و اين نشان از ظرفيت بالاي اين عزيزان دارد.

  وي با اشاره به جلسه چند روز گذشته در استان بيان داشت: 162 ميليارد تومان کمک بلاعوض در بخش کشاورزي به استان تخصيص داده‌شده که از اين مبلغ 50 درصد آن محقق شده است و از مبلغ محقق شده 9/5 ميليارد تومان سهم شهرستان ملاير است.

  وي ادامه داد: 152ميليارد تومان تسهيلات ارزان‌قيمت نيز براي استان ديده‌شده است که 12ميليارد تومان هم از اين تسهيلات براي شهرستان ملاير در نظر گرفته‌شده است.

  وي تأکيد کرد: دهياران نظارت بيشتري برساخت و سازهاي روستايي داشته باشند و تلاش شود تا سيما و منظر و بافت سنتي روستا به‌ويژه روستاهايي که هدف گردشگري هستند به هم نخورد.

  وي با اشاره به خسارت‌هاي سيل اخير در برخي روستاها، تأکيد کرد: تلاش شود تا جلو ساخت‌وسازهاي غيرمجاز به‌ويژه ساخت‌وسازهايي که در حريم رودخانه‌ها هستند گرفته شود.

  وي عنوان کرد: دهياران خدماتي را که دولت و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در حوزه‌هاي مختلف ارائه مي‌دهد بازگو نمايند و به اطلاع مردم عزيز روستا برسانند.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 117
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.