بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 552
هفته جاری: 2159
ماه جاری: 13319
تاکنون: 1453320
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در نشست اعضاي هيئت انديشه‌ورز جوان شهرستان ملاير:
 • دولت تأکيد ويژه‌اي بر استفاده از ظرفيت وتوان جوانان دارد و بر همين اساس ما نيز در شهرستان از اين ظرفيت استفاده خواهيم نمود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، شامگاه روز يکشنبه،  در جمع اعضاي هيئت انديشه‌ورز جوان شهرستان بيان داشت: دولت تأکيد ويژه‌اي بر استفاده از ظرفيت وتوان جوانان دارد و بر همين اساس ما نيز در شهرستان از اين ظرفيت استفاده خواهيم نمود.

  وي بيان داشت: موارد و طرح‌هايي که جوانان دارند تا جايي که امکان دارد تدوين و عملياتي شوند و از آن‌ها استفاده شود.

  وي بابيان اينکه استاندار همدان از استانداران پرتلاش و توانمند کشور است، بيان داشت: مهندس شاهرخي اعتقاد و اعتماد ويژه‌اي به جوانان و بانوان در حوزه‌هاي مختلف مديريتي استان دارد.

  وي تأکيد کرد: صداقت و شفافيت در عمل و کار را بايد سرلوحه برنامه‌ها و کارهايمان قرار بدهيم.

  وي خاطرنشان کرد: کشور ما در يک شرايط جنگ تمام‌عيار قرار دارد و فشارهاي خارجي زيادي را به‌نظام و دولت وارد مي‌کنند ولي مردم ما مردمي مقاوم هستند و در طول تاريخ انقلاب اين را نشان داده‌اند.

  وي بابيان اينکه همه وظيفه‌داريم از دولت دفاع کنيم عنوان داشت: بايد از طرح‌ها و برنامه‌هايي که دولت دارد در شهرستان دفاع کنيم و نخواهيم گذاشت کسي چوب لاي چرخ دولت بگذارد.

  وي ادامه داد: وظيفه‌داريم تا اميد را در بين جوانان و آحاد مختلف مردم زنده نگه‌داريم و در همه حوزه‌ها از جوانان استفاده نماييد.

  وي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در خصوص گام دوم انقلاب عنوان داشت: يکي از ظرفيت‌هاي عمده کشور استفاده از نيروهاي انساني فعال جوان، پرانگيزه و انقلابي است تا بتوانيم به هدف اصلي انقلاب برسيم.

  وي بيان داشت: شهرستان ملاير مستعد خدمت‌رساني است و مردم لياقت خدمت‌رساني بيشتر از اين‌ها رادارند و اين امر جز با تعامل و همفکري و همکاري اقشار مختلف جامعه ميسر نخواهد شد.

  وي عنوان داشت: وظيفه ذاتي ما برگزاري انتخاباتي قانونمند سالم و با حضور حداکثري مردم است و براي اين کار از همه ظرفيت‌هاي شهرستان استفاده خواهيم کرد.

  وي بابيان اينکه بازديد و سرکشي از ادارات را در دستور کارداريم عنوان داشت: همه مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان بايد پاي‌کار باشند و براي پيشرفت و توسعه شهرستان تلاش، همفکري و کمک نمايند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 93
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.