بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 466
هفته جاری: 2073
ماه جاری: 13233
تاکنون: 1453234
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير در جمع اعضاي شوراي اداري شهرستان:
 • مديران دستگاه هاي اجرايي اِبايي از بيان عملکرد دولت تدبير و اميد و نظام نداشته باشند و خدمات خوب دولت را به مردم اطلاع رساني کنند.
 • معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير تاکيد کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي اِبايي از بيان عملکرد دولت تدبير و اميد و نظام نداشته باشند و خدمات خوب دولت را به مردم اطلاع رساني کنند.

  قدرت الله ولدي شامگاه پنجشنبه در نشست شوراي اداري شهرستان ملاير افزود: مديران از ظرفيت فضاي مجازي، مطبوعات و رسانه‌ها در اطلاع رساني خدمات دولت استفاده و شفاف عمل کنند.

  وي با بيان اينکه مديران و رسانه‌ها نبايد از يکديگر باج خواهي کنند، بر لزوم تعامل مديران با اصحاب رسانه و خبرنگاران اين شهرستان تاکيد کرد و افزود: هيچ مديري حق شکايت از مطبوعاتي که مجوز قانوني دارند را ندارد.

  فرماندار ويژه ملاير اضافه کرد: همراهي و کمک مديران براي رسيدن به اهداف نياز است و هر يک از مديران اين شهرستان موظف هستند هفته‌اي سه مديرکل استاني را به شهرستان دعوت کنند و پيگير امور محوله باشند.

  ولدي با اشاره به تدوين سند سه ساله راهبردي توسعه اين شهرستان تاکيد کرد: با توجه به توانمندي خوب مديران و مهيا بودن زيرساخت‌هاي موجود در اين شهرستان، برنامه‌هاي عملياتي اين سند از سه سال به 2 سال کاهش پيدا مي‌کند.

  معاون استاندار همدان با بيان اينکه در حوزه جهاد کشاورزي به دنبال کمي بودن طرح‌ها هستيم ادامه داد: در سند توسعه ملاير احداث 24 هکتار گلخانه تعيين شده است، در حالي که با شرايط خوب تسهيلات اين سطح از گلخانه امسال اجرا و براي 2 سال آينده حدود 50 هکتار ديگر پيش بيني شود.

  ولدي جذب اعتبارات به ويژه ملي را ملاک ارزيابي مديران دانست و با تاکيد بر برنامه محور بودن آنان اظهار داشت: براي احقاق حق اين شهرستان از مطالبه گري و پيگيري دست برنمي دارم و در کنار مجموعه مديران و نمايندگان مجلس تمام تلاشم را به کار مي‌گيرم تا شهرستان سربلند شود.

  فرماندار ويژه ملاير برگزاري جشنواره مبل و منبت و جشن ملي انگور را از ديگر وظايف مديران برشمرد و تاکيد کرد: تمامي مديران بايد احساس کنند که ميزبان اين جشنواره‌ها هستند.

  ولدي به احصا 9 طرح ملي همچون ورزشگاه پنج هزار نفري، فاضلاب شهر ملاير، طرح‌هاي دانشگاه ملاير، خط انتقال آب و ايستگاه پمپاژ و تصفيه خانه، بازآفريني شهري، محورهاي سامن_ بروجرد، ملاير_ توره، ملاير_ آورزمان و راه آهن همدان_ ملاير در اين شهرستان اشاره و بر لزوم پيگيري مجدانه مديران با ارائه برنامه زمانبندي مشخص براي اتمام اين طرح‌ها تاکيد کرد.

  وي گفت: به بخش‌ها توجه ويژه داريم و براي پيگيري مشکلات بخش‌ها و کمک به بخشداران، معاونان فرمانداري به عنوان معين بخش‌ها تعيين شده‌اند.

  معاون استاندار همدان به برگزاري نشست‌هاي مشترک با حضور گروه‌ها و احزاب سياسي، هيأت‌هاي انديشه ورز جوان، بسيجيان و اقشار مختلف اشاره و بيان کرد: حدود 15 تا 20 تن از شوراي هيأت انديشه ورزان جوان به عنوان بازرسان افتخاري انتخاب و براي آنها کارت صادر مي‌شود تا در سطح اداره‌ها و بازار و اصناف ورود پيدا کنند.

  ولدي در عين حال به برگزاري انتخابات در پايان سال جاري اشاره و بيان کرد: مشارکت حداکثري با اطلاع رساني درست و عملکرد مثبت، قانون مندي، رقابتي سالم و برگزاري انتخاباتي سالم چهار توصيه مهم وزارت کشور است که هيچ مدير دستگاه اجرايي اجازه خلاف در اين چهار اصل را ندارد.

  وي ساماندهي ورودي‌هاي شهرها طبق همخواني با شهر جهاني منبت را يکي از اولويت‌هاي مديران و لزوم کمک به شهرداران در اين زمينه برشمرد و از مديران خواست: بازديد و سرکشي از خانواده‌هاي ايثارگران، جانبازان، شهدا و آزادگان را در سرلوحه کاري خود قرار دهند.

  فرماندار ويژه ملاير پيگيري دستگاه‌هاي مربوطه براي حل مشکلات واحدهاي راکد و نيمه فعال به منظور رونق توليد و ايجاد اشتغال پايدار و جلوگيري از ايجاد بحران و تنش در شهرستان را از ديگر ضرورت‌ها برشمرد.

  ولدي همچنين گفت: مديران دوشنبه‌هاي هر هفته را به ديدار چهره به چهره با مردم و ملاقات مردمي اختصاص دهند و از هم اکنون پنجشنبه‌هاي هر هفته ميز خدمت در مساجد شهر و روستاي ملاير برپا مي‌شود.

         معاون بهره برداري شرکت توزيع نيروي برق همدان نيز در اين جلسه گفت: سال گذشته 55 ميليارد ريال اعتبار براي اجراي طرح هاي برق رساني، اصلاح و بهينه سازي شبکه برق ملاير هزينه شد که اين رقم امسال به 172 ميليارد ريال رسيده است.

  شيرزاد جمشيدي شامگاه که در نشست شوراي اداري شهرستان ملاير گزارش مي داد افزود: سال گذشته حدود 70 درصد از 24 طرح برق رساني اين شهرستان با اعتبار 55 ميليارد و 700 ميليون ريال به اتمام رسيد.

  وي بيان کرد: اين طرح‌ها شامل توسعه و احداث، اصلاح و بهينه سازي شبکه‌ها، مسکن مهر و روشنايي معابر، ايجاد قدرت مانور، تعمير و نگهداري شبکه، توسعه فيدرهاي جديد و جي آي اس بود که از محل اعتبارات داخلي شرکت توزيع برق هزينه شد.

  مدير ديسپاچينگ شرکت توزيع نيروي برق همدان ادامه داد: افزون بر اين از محل اعتبارات شهرستان و منابع نفت و گاز يک ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار تخصيص داده شد که 70 درصد آن محقق شد.

  جمشيدي ادامه داد: از اعتبارات داخلي نيز حدود 60 ميليارد ريال در حوزه کاهش تلفات در اين شهرستان در حال هزينه است که در چند ماه آينده به اتمام مي‌رسد.

  وي گفت: در همين رابطه 50 کيلومتر شبکه در مناطق حاشيه شهر به کابل خودنگهدار تبديل شد.

  معاون بهره برداري شرکت توزيع نيروي برق همدان بيان کرد: از سال 92 تا پايان سال گذشته از اعتبار عوارض برق حدود 60 ميليارد ريال از شرکت توانير جذب کرديم که به انشعاب روستايي و اصلاح و بهينه کردن شبکه‌هاي روستايي اين شهرستان اختصاص داده شد.

  جمشيدي همچنين به اختصاص 15 ميليارد ريال اعتبار از محل اوراق براي روشنايي مسکن مهر ملاير اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ساختمان ديسپاچينگ ملاير در جنوب استان با هشت ميليارد ريال اعتبار در دست اجرا است که تا پايان سال تکميل مي‌شود.

  وي قول مساعد داد: اصلاح بافت فرسوده شهر ملاير با 52 ميليارد ريال اعتبار تا پايان مهر و فروش و نصب 3800 انشعاب شهري و روستايي با 6 ميليارد ريال اعتبار تا پايان امسال به اتمام برسد.

  جمشيدي گفت: اصلاح و بهينه سازي 40 دستگاه پست هوايي فرسوده اين شهرستان نيز با اعتبار 20 ميليارد ريال تا پايان امسال به اتمام مي‌رسد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 123
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.