کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 499
تاکنون: 1477102
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير از چند واحد توليدي و صنعتي شهرستان
 • فتحي: وظيفه ما در قبال کساني که در اين شرايط دشوار، ايثارگرانه در سنگر توليد و اشتغال ايستاده اند مضاعف است.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، عصر ديروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، در راستاي بررسي برخي مسائل و تجليل از زحمات و خدمات تلاشگران عرصه توليد، از چند واحد صنعتي شهرستان واقع در شهرک صنعتي شوشاب بازديد کرد.

  فتحي در اين ديدار که توسط ليلا غفاري، معاون امور برنامه ريزي و توسعه فرمانداري، داريوش صفاري، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت و فرشاد فرجي، مسئول شرکت شهرک هاي صنعتي در شهرستان ملاير همراهي مي شد، از واحدهاي توليدي قند جام لشگردر، نيم چاشت سلامت نوشيجان و نارين پودر ازندريان بازديد کرد.

  فرماندار ويژه ملاير در اين ديدارها، ضمن تجليل از خدمات و تلاش هاي توليدکنندگان و فعالان اقتصادي شهرستان، حفظ اشتغال و رونق توليد را منوط به حل مسائل و برداشتن مشکلات از برابر فعاليت توليدکنندگان دانست.

  معاون استاندار همدان رسالت اصلي دولت در حوزه اقتصاد را تسهيلگري، ايجاد زمينه و بستر مناسب براي سرمايه گزاري و حمايت توأمان از توليد کننده و مصرف کننده دانست و افزود: بروز اشکال در هريک از بخش هاي توليد و مصرف، اقتصاد را دچار اختلال هاي کم يابي، تورم و رکود مي کند، لذا ما ناگزيريم تا در شرايط دشوار جنگ اقتصادي کنوني، با نگاهي همه جانبه، از کليه بخش هاي اقتصاد و توليد حمايت کنيم.

  فرماندار ويژه ملاير همراهي و هماهنگي دستگاه هاي اجرايي با توليد کنندگان را يک ضرورت عنوان و افزود: وظيفه ما در قبال کساني که در اين شرايط دشوار، ايثارگرانه در سنگر توليد و اشتغال ايستاده اند مضاعف است.

  عکس های مرتبط
        
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 208
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.