کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 476
هفته جاری: 3837
ماه جاری: 476
تاکنون: 1477079
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان در آيين تکريم و معارفه شهردار سامن:
 • تمام تلاش مديريت ارشد استان اين است که حقوق شهروندي در استان همدان به‌درستي رعايت شود و مديران استان نيز وظيفه‌دارند تا اين اولويت را در برنامه‌ها داشته باشند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، عصر روز چهارشنبه، سيد حسين جعفري، مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان، در آيين تکريم و معارفه شهردار سام ن بيان داشت: شهر سامن داراي مردمي فهيم، بافرهنگ و پويا هستند و اين‌يک ظرفيت بالا براي اين شهر  است.

  وي افزود: تمام تلاش مديريت ارشد استان اين است که حقوق شهروندي در استان همدان به‌درستي رعايت شود و مديران استان نيز وظيفه‌دارند تا اين اولويت را در برنامه‌ها داشته باشند.

  وي ادامه داد: شهرستان ملاير شهرستان بزرگ و ويژه‌اي است و تمام تلاش فرماندار و مجموعه فرمانداري اين است که بهترين خدمات به مردم ارائه شود.

  جعفري افزود: شهرستان ملاير دو نماينده بسيار فعال و پيگير دارد که اين نيز يکي ديگر از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي شهرستان ملاير است که بايد استفاده بيشتري از اين پتانسيل به عمل آيد.

  وي خاطرنشان کرد: علي‌رغم همه مشکلات اقتصادي که وجود دارد، پرسنل شهرداري‌ها از خانواده بسيار زحمت کشيد دولت هستند و در ارائه خدمات هيچ‌گونه کوتاهي نمي‌کنند.

  وي تأکيد کرد: دولت هرگز شهرداري‌ها را فراموش نکرده است و در پايان سال 97 نيز اعتبارات خوبي را دولت به شهرداري‌ها اختصاص داده است که در اين زمينه تلاش‌هاي شخص استاندار همدان در پيگيري براي تخصيص به‌موقع اين اعتبارات بسيار قابل‌تقدير است.

  وي تأکيد: کرد که شهرداري‌ها بايد به دنبال منابع پايدار شهري باشند و فقط متکي به اعتبارات دولتي نباشند.

  وي عنوان داشت: شهر سامن موقعيت‌هاي بسيار ويژه‌اي دارد و همچنين از ظرفيت‌هاي بالايي برخوردار است که بايد از اين ظرفيت‌ها استفاده نمود.

  وي عنوان داشت: اين وحدت و همدلي بسيار خوبي که بين اعضاي شوراي شهر سامن وجود دارد قابل‌تقدير است.

  وي تأکيد کرد: هدف همه ما خدمت صادقانه به مردم شريف ايران عزيز اسلامي است و بايد در اين زمينه از هيچ کاري کوتاهي نکنيم و تمام توان خود را به کار ببريم.

  جعفري تأکيد نمود: رويکرد ما در تعيين و انتخاب شهردار عدم جانب‌داري از افراد است و ما اين  اختيارات را به‌طور کامل به شوراها تفويض نموده‌ايم.

  وي ضمن تقدير از بهاري، سرپرست شهرداري سامن بيان داشت: ايشان در طول مدت کوتاه سرپرستي زحمات زيادي را کشيدند و مديريت مناسبي را نيز در سيلاب‌هاي اخير در شهر سامن داشتند.

  وي عنوان داشت: عظيم باويسي از نيروها و از خانواده بزرگ شهرداري است و سابقه خوبي را نيز در حوزه مديريت شهري  دارد.

  وي تأکيد کرد: شهردار بايد قانون و تبعيت از قانون را سرلوحه کار خويش قرار دهد و همراهي خوبي را با اعضاي شورا و همچنين مردم داشته باشد.

  **در ادامه کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير بيان داشت: شهر و بخش سامن از با ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي فراواني برخوردار است و در اين زمينه ويژه است.

  وي عنوان داشت: وجود ابنيه‌هاي تاريخي نشان از قدمت بالاي سامن دارد و اين‌يک امتياز براي سا من است.

  وي ادامه داد: وجود اين پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي بالا قطعاً کار شهردار را سخت‌تر مي‌کند و بايد تلاش‌ها را براي خدمت‌رساني به اين مردم دوچندان نمايد.

  وي خاطرنشان کرد: مهندس شاهرخي استاندار همدان تأکيد بر کار جهادي مديران دارد و اين نيز وظيفه همه مديران در شهرستان ملاير باشد.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 206
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.