کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 473
هفته جاری: 3834
ماه جاری: 473
تاکنون: 1477076
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  اولين جلسه شوراي هماهنگي ترافيک شهرستان ملاير در سال 98برگزار شد
 • معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ملاير: مصوبات جلسه شوراي هماهنگي ترافيک لازم‌الاجرا است و به همين دليل بايد قبل از طرح در اين شورا در کميته‌هاي فني کار کارشناسي روي آن انجام شود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، فارسي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، در اولين جلسه شوراي ترافيک شهرستان ضمن تبريک فرارسيدن ماه پرفضيلت رمضان، بيان داشت: مصوبات جلسه شوراي هماهنگي ترافيک لازم‌الاجرا است و به همين دليل بايد قبل از طرح در اين شورا در کميته‌هاي فني کار کارشناسي روي آن انجام  شود.

  وي در خصوص جابجايي مکان گمرک ملاير بيان داشت: با جابجايي موقت موافق هستيم ولي بايد وضعيت ترافيک و امنيت منطقه را مدنظر قرار دهيم و در اين زمينه هيچ‌گونه مشکلي وجود نداشته باشد و سپس اين جابه‌جايي صورت گيرد.

  وي تأکيد کرد: سرعت کاه‌هايي که در شهر ملاير زده مي‌شود ابتدا در کميته‌هاي فني مطرح و پس از بررسي اقدام به اين کار شود.

  وي تأکيد کرد: تمام تلاش اعضاي شورا بر اين است که کارهايي که انجام مي‌گيرد حداکثر رضايت خاطر مردم را در پي داشته باشد و نبايد طوري برنامه‌ريزي و اجرا نماييم که سبب  نارضايتي مردم شود .

  وي خاطرنشان کرد: حوزه راه‌هاي شهرستان ملاير بسيار گسترده و طولاني است و به همين دليل بايد به‌صورت ويژه‌تر ديده شود و در آمارهايي که در خصوص تصادفات گفته مي‌شود بايد اين گستردگي راه‌ها مدنظر قرار گيرد.

  فارسي ضمن تقدير از زحمات اعضاي شورا در سال 97به‌ويژه در بحث سفرهاي نوروز و همچنين سيلاب اخير در شهرستان بيان داشت: بايد از هم‌اکنون آمادگي کامل را براي سفرهاي تابستاني در شهرستان ملاير داشته باشيم.

  وي عنوان داشت: يکي از ظرفيت‌هايي که در استان همدان وجود دارد اورژانس هوايي است که در شهرستان ملاير به دليل نبود پَد بالگرد کافي نمي‌توانيم از اين پتانسيل به‌درستي استفاده نماييم و بايد تلاش شود تا اين نقيصه برطرف شود.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 177
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.