کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 494
تاکنون: 1477097
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون وزير راه و شهرسازي در ملاير گفت:
 • با توجه به تنگناهاي مالي و تعدد طرح هاي در حال اجراي اين وزارتخانه، طرح جديدي به رديف هاي بودجه اضافه نمي شود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، خيرالله خادمي روز چهارشنبه، در جريان بازديد از روند اجرايي طرح هاي راه سازي ملاير بيان کرد: توسعه زيرساخت هاي حمل و نقل کشور در 40 سال گذشته بي نظير و با قبل از انقلاب غيرقابل مقايسه است.

  مديرعامل شرکت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل کشور درباره طرح بزرگراه ملاير به آورزمان و نهاوند گفت: براي اجراي اين طرح پيگيري هاي زيادي صورت گرفت و تبديل وضعيت آن به بزرگراه در دولت مصوب شد.

  وي با تاکيد بر اينکه با تلاش هاي صورت گرفته روند اجرايي اين بزرگراه نبايد طولاني شود، از نمايندگان ملاير و نهاوند در مجلس شوراي اسلامي درخواست کرد: با استفاده از اهرم هاي در اختيار خود کمک کنند سال آينده اين طرح افزايش اعتبار داشته باشد تا بتوان در مدت 2 تا سه سال آينده آن را تکميل و بهره برداري کرد.

  معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اينکه ارتقاء اين مسير به بزرگراه ضروري بود، روند توسعه زيرساخت هاي اين منطقه را مطلوب و رو به جلو ارزيابي کرد و افزود: اين روند موجب مي شود شرايط اقتصادي، اجتماعي، امنيتي و سياسي منطقه ارتقاء يابد.

  مديرعامل شرکت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل کشور بيان کرد: در آينده اي نزديک با حضور وزير راه و شهرسازي عمليات اجرايي طرح اتصال راه آهن نهاوند به شبکه ريلي کشور و بزرگراه ملاير به آورزمان و نهاوند آغاز مي شود.

  به گزارش ايرنا، طرح بزرگراه ملاير به آورزمان و نهاوند به طول 40 کيلومتر است که هشت کيلومتر آن در حوزه نهاوند و 32 کيلومتر در حوزه ارتباطي شهرستان ملاير است و به تازگي 22 کيلومتر آن به پيمانکار واگذار شده است.

  معاون وزير راه و شهرسازي روز چهارشنبه از مراحل اجرايي احداث محور چهارخطه ملاير به توره، ملاير به آورزمان و ملاير به تويسرکان در مسير روستاي حسين آباد شاملو بازديد و در جريان مشکلات اين طرح ها قرار گرفت.

   

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 126
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.